Rubriky
Trasy a stezky Kam vyrazit Magazín

S dětmi na pestré výlety v Ústeckém kraji

Autor: Kuba Turek Ústecký kraj je snad nejpestřejší v Česku, co se týká outdoorových aktivit. Právě teď na přelomu zimy a jara se můžeme s dětmi vydat na běžky do Krušných hor, v pohorkách do Českého Švýcarska, na kolo do Lužických hor, v kanoi na Labe, nebo s horolezeckým lanem do Středohoří. Záleží jenom na […]

Rubriky
Magazín

Nejlepší lyžařské areály v Rakousko vhodné i pro děti

Předsevzali jste si, že si letošní zimní rodinnou dovolenou užijete skutečně naplno? Skvělou volbou, jež nadchne všechny členy domácnosti, je pobyt v některém z oblíbených rakouských horských středisek. Dovádění v jiskřivě bílém prašanu vás přenese do bezstarostných dětských let, kdy žádná sjezdovka nebyla příliš prudká, sníh za kapucí nestudil a energii do dalších her jste […]

Rubriky
Magazín

Ztrácí vaše děti mobily a vrací se domů naprosto zmáchané a špinavé? Problém vyřešíte jedním vrzem!

Chcete i za sychravého podzimu vyhnat děti od počítače na čerstvý vzduch? Bojíte se, že se nastydnou, roztrhají oblečení nebo dokonce ztratí mobil? Můžeme vás uklidnit, protože nic takového nehrozí! Když děti vyženete ven Dětská fantazie, pokud jí popustíte uzdu, nezná prakticky žádných mezí. Dá se ale částečně předvídat, jak se budou chovat venku. Již […]

Rubriky
Magazín

3 tipy na nejlepší penziony v Mariánských Lázních vhodných i pro děti

Plánujete rodinnou dovolenou a rádi byste do lázní? Přinášíme vám 3 tipy na TOP penziony vhodné i pro děti. Budete se tam cítit jako doma. Mariánské Lázně se nachází v západních Čechách a patří k našim nejmladším lázním. Spolu s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří proslulý západočeský lázeňský trojúhelník. Jejich historie se píše něco málo přes 200 […]

Rubriky
Magazín

Kam s dětmi na výlet? Ukažte jim krásy Česka na kole

Výlety na kole nemusí vést jen po běžných cyklostezkách lemujících břehy řek. Našli jsme pro vás méně frekventované, avšak o to krásnější trasy, které hravě zvládnou i ti nejmenší cyklisté.

Rubriky
Magazín

Úniková hra i s vašimi menšími dětmi? Jde to!

Často si lámete hlavu nad tím, jak zabavit malé děti, které z nudy vymýšlí nejrůznější lumpárny? Neradi trávíte čas zavření doma, ale naopak s chutí poznáváte nová místa a zážitky, na které pak ještě dlouho společně vzpomínáte? Určitě ani vaší pozornosti neunikl hit současné doby v podobě únikových her. Nabízí se však otázka, zda jsou tyto únikové hry, které se těší stále větší oblibě, vhodné i pro malé děti?

Rubriky
Magazín

Praktický návod – Jak zvládnout dovolenou s dětmi

Možná patříte do skupiny starostlivých rodičů, kteří se kvůli obavám z cestování letadlem, raději vzdali svých snů o exotické dovolené. Zahoďte chmurné myšlenky, které vás táhnou zpět a vydejte se za dobrodružstvím.

Rubriky
Magazín

Snowboardové sety na zimní dovolenou: Máme 7 tipů pro celou rodinu

Už si plánujete zimní dovolenou? Zajezděte si pohodlně a bez starostí. Připravili jsme pro vás tipy na kvalitní snowboardové sety pro celou rodinu. Vyberte si dámské, pánské i dětské snowboardové komplety těch nejkvalitnějších značek.

Rubriky
Magazín

Jak zabavit děti na dlouhých cestách?

Určitě to znáte sami znáte, ať už z animovaného filmu o zlobrovi a jeho zvířecím kamarádovi (ano, mluvíme o Shrekovi) nebo jste to zažili na vlastní kůži. Řeč je o nejoblíbenější dětské frázi na cestách: “Už tam budem!?”. Děti jsou často nedočkavé a opakovaným otázkám podobného typu se při cestování zkrátka nevyhnete. Aby jejich frekvence byla co nejnižší, přinášíme vám několik tipů jak zabavit děti na cestách.

Rubriky
Magazín

Co v žádném případě nesmíte zapomenout vzít dětem do letadla?

Cestování s dětmi je náročnější než cestování bez nich. Kdo to nezažil, nepochopí. Rodiče se často a dlouho rozmýšlí, zda si už mohou s dítětem dovolit cestovat dál než za hranice naší vlasti. Když víte jak na to, není to tak strašné. Poradíme vám, jak s dětmi zvládnout i cestu letadlem tak, abyste ji ve zdraví přežili jak vy, tak vaši spolucestující.