Rubriky
Magazín

3 tipy na nejlepší penziony v Mariánských Lázních vhodných i pro děti

Plánujete rodinnou dovolenou a rádi byste do lázní? Přinášíme vám 3 tipy na TOP penziony vhodné i pro děti. Budete se tam cítit jako doma. Mariánské Lázně se nachází v západních Čechách a patří k našim nejmladším lázním. Spolu s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří proslulý západočeský lázeňský trojúhelník. Jejich historie se píše něco málo přes 200 […]

Rubriky
Magazín

Kam s dětmi na výlet? Ukažte jim krásy Česka na kole

Výlety na kole nemusí vést jen po běžných cyklostezkách lemujících břehy řek. Našli jsme pro vás méně frekventované, avšak o to krásnější trasy, které hravě zvládnou i ti nejmenší cyklisté.

Rubriky
Magazín

Úniková hra i s vašimi menšími dětmi? Jde to!

Často si lámete hlavu nad tím, jak zabavit malé děti, které z nudy vymýšlí nejrůznější lumpárny? Neradi trávíte čas zavření doma, ale naopak s chutí poznáváte nová místa a zážitky, na které pak ještě dlouho společně vzpomínáte? Určitě ani vaší pozornosti neunikl hit současné doby v podobě únikových her. Nabízí se však otázka, zda jsou tyto únikové hry, které se těší stále větší oblibě, vhodné i pro malé děti?

Rubriky
Magazín

Praktický návod – Jak zvládnout dovolenou s dětmi

Možná patříte do skupiny starostlivých rodičů, kteří se kvůli obavám z cestování letadlem, raději vzdali svých snů o exotické dovolené. Zahoďte chmurné myšlenky, které vás táhnou zpět a vydejte se za dobrodružstvím.

Rubriky
Magazín

Snowboardové sety na zimní dovolenou: Máme 7 tipů pro celou rodinu

Už si plánujete zimní dovolenou? Zajezděte si pohodlně a bez starostí. Připravili jsme pro vás tipy na kvalitní snowboardové sety pro celou rodinu. Vyberte si dámské, pánské i dětské snowboardové komplety těch nejkvalitnějších značek.

Rubriky
Magazín

Jak zabavit děti na dlouhých cestách?

Určitě to znáte sami znáte, ať už z animovaného filmu o zlobrovi a jeho zvířecím kamarádovi (ano, mluvíme o Shrekovi) nebo jste to zažili na vlastní kůži. Řeč je o nejoblíbenější dětské frázi na cestách: “Už tam budem!?”. Děti jsou často nedočkavé a opakovaným otázkám podobného typu se při cestování zkrátka nevyhnete. Aby jejich frekvence byla co nejnižší, přinášíme vám několik tipů jak zabavit děti na cestách.

Rubriky
Magazín

Co v žádném případě nesmíte zapomenout vzít dětem do letadla?

Cestování s dětmi je náročnější než cestování bez nich. Kdo to nezažil, nepochopí. Rodiče se často a dlouho rozmýšlí, zda si už mohou s dítětem dovolit cestovat dál než za hranice naší vlasti. Když víte jak na to, není to tak strašné. Poradíme vám, jak s dětmi zvládnout i cestu letadlem tak, abyste ji ve zdraví přežili jak vy, tak vaši spolucestující.

Rubriky
Magazín

Hodinky Gator aneb Neztraťte na dovolené své dítě

Prázdniny se blíží a spolu s nimi i letní dovolené. Cestujeme s malými rošťáky? Pohlídejte si je, ať se vám neztratí u rybníka, na letišti ani v parku. Jak? Pomocí chytrých hodinek!

Rubriky
Magazín

Seznam všech únikových her na jednom místě!

Nepřeje o víkendu počasí nebo jen má přijet rodina a chcete s ní něco podniknout? Nabízí se úniková hra, což je skvělá zábava nejen pro celou rodinu, ale také pro partu přátel. Už jste o únikových hrách slyšeli? Pravděpodobně ano, jelikož se doslova jedná o trend současnosti. V rámci únikové hry budete uzavřeni do místnosti, […]

Rubriky
Magazín

Jak si užít dovolenou s dětmi

Dovolená je od toho, abychom si odpočinuli a nabrali síly, s tím asi nelze nesouhlasit. A také většinou chceme takovou dovolenou trávit se svou rodinou. Popravdě řečeno, tyto dvě věci nejdou vždy dohromady. Existuje vůbec povedená rodinná dovolená? Určitě ano. Pokud se budete řídit přísnými zákony.