Rubriky
Magazín

Ztrácí vaše děti mobily a vrací se domů naprosto zmáchané a špinavé? Problém vyřešíte jedním vrzem!

Chcete i za sychravého podzimu vyhnat děti od počítače na čerstvý vzduch? Bojíte se, že se nastydnou, roztrhají oblečení nebo dokonce ztratí mobil? Můžeme vás uklidnit, protože nic takového nehrozí!

Když děti vyženete ven

Dětská fantazie, pokud jí popustíte uzdu, nezná prakticky žádných mezí. Dá se ale částečně předvídat, jak se budou chovat venku. Již celé generace si hrají na schovávanou, četníky a kdo ví co ještě. Roztrhané, umazané a promočené oblečení je tedy naprostým základem, se kterým musíme chtě nechtě počítat.

Chcete prozvánět mobil v lese?

Mobilní telefon je dnes naprostým základem a také nejefektivnější způsob, jak si své děti kontrolovat. Jenže ouha. Při hře na vojáky například v lese nebo parku dochází k velmi častému problému. Mobil se prostě ztratí. Přitom stačí jednoduchá věc a zároveň uděláte dětem velkou radost.

Jak na to?

Do přírody a hlavně i ven je potřeba vhodné oblečení. Jestli chcete klukům a holkám připravit velké překvapení, kupte jim na dětské hry vhodné oblečení. Na honění po venku nestačí obyčejné rifle nebo džíny, kterou jsou obvykle mnohem dražší, nežli dětské maskáčové oblečení nabízené na trhu!

Proč zrovna vojenské maskáče?

Dětem uděláte radost, pokud jim dopřejete dárek, ve kterém budou venku prostě IN a budou se cítit jako správní vojáci. Maskáčové komplety se ničím neliší od dospěláckých vojenských kompletů. Pouze ve velikosti a příjemné ceně. Na výběr je několik barevných provedení a velikostí.

Praktičnost nadevše!

Malé ale i větší zloduchy kompletně oblečete bez problému do třinácti stovek. Sada šesti kapes na suchý zip bezpečně uloží mobil, tajňáckou mapu a něco dobrého na později. Oblečení ze 100 % bavlny s Rip Stop úpravou zaručí teplé, ale zároveň vzdušné nošení. Díky bavlněnému materiálu si můžete být jistí výbornou pratelností a velmi rychlého schnutí.

A co vy?

Ještě chcete posílat děti v drahé červené mikině a riflích do přírody a prozvánět ztracený mobil? Nebo oblečete děti do maskáčového kompletu použitelného téměř do každého počasí? Ve vybraných barvách se dítko při bojových hrách dokonale schová, ale tím se nakonec trápit nemusíte. Mobil bude vždy uložený v bezpečných kapsách!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *