Rubriky
Magazín

3 tipy na nejlepší penziony v Mariánských Lázních vhodných i pro děti

Plánujete rodinnou dovolenou a rádi byste do lázní? Přinášíme vám 3 tipy na TOP penziony vhodné i pro děti. Budete se tam cítit jako doma.

Mariánské Lázně se nachází v západních Čechách a patří k našim nejmladším lázním. Spolu s Karlovými Vary a Františkovými Lázněmi tvoří proslulý západočeský lázeňský trojúhelník. Jejich historie se píše něco málo přes 200 let, přesto si našli řadu příznivců. Ti se sem rok co rok vrací. Co je sem táhne?

Dominantou města je zpívající fontána, která je v provozu každý rok od 30.dubna do konce října. V sezóně hraje mezi 7. až 19.hodinou vždy v lichou hodinu, dále ještě ve 21,00 a 22,00 hod., kdy hudbu doprovází navíc světelná show.

Mezi další lákadla patří jednoznačně nádherná příroda, minerální prameny, lázeňské oplatky, naučné stezky a čistý vzduch.

Náš tip: Když se sem vydáte, projděte si některou ze zdejších naučných stezek. Bude to Kladská, Smraďoch nebo Geologický park?

Kde se v Mariánských Lázních ubytovat s dětmi?

Najít ubytování, kde budou vítané i děti se může zdát problém. Ne všechny hotely a penziony děti vítají. My vám ale poradíme, kde děti přijmou s otevřenou náručí.

Penzion Villa Marion

Rodinný penzion, který se nachází v blízkosti centra Mariánských Lázní, má k dispozici jak dvoulůžkové pokoje, tak prostorné apartmány.

Starat se o vás budou sami majitelé, předností je i oplocené parkoviště přímo v areálu.

Náš tip: U vily je také krásný park s jezírkem Marion obklopený starými lípami. Prostě oáza klidu.

Penzion N°1

Moderní penzion s rodinnou atmosférou se nachází v klidné části města, nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, apartmány navíc kuchyňku s lednicí.

Snídaně je v ceně, penzion je skvělým výchozím bodem pro vycházky do přírody. Na požádání vám zajistí i nějakou tu masáž nebo jinou lázeňskou péči.

Penzion Lido

V klidné slunné části Mariánských Lázních, blízko lesa, mimo hlavní silnici, najdete malý rodinný penzion, který nabízí ubytování ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a parkováním u penzionu.

Víte, že za pěkného počasí penzion podává snídani na zahradě?

Ať už se ubytujete v kterémkoli z penzionů, můžete se těšit na krásnou přírodu, spoustu míst, kam se vydat a taky na báječné jídlo.

1 komentář u „3 tipy na nejlepší penziony v Mariánských Lázních vhodných i pro děti“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *