Zajímavosti, aktuality

Kam s dětmi do dinoparku


Přehled dinoparků v ČR.
Kam s dětmi do dinoparku - PrahaKam s dětmi do dinoparkuKam s dětmi do dinoparkuKam s dětmi do dinoparkuKam s dětmi do dinoparku

Děti dinosaury milují. Hlavně chlapci jsou jimi doslova fascinováni. Rodiče nestačí žasnout, jak jejich miláček, který má problémy rozpoznat některá domácí zvířata, perfektně ovládá odborné názvy oblíbených dinosaurů.

Děti vyžadují modely dinosaurů na hraní, vejce, ze kterých se jim doma dinosaurus vylíhne, chtějí knihy a filmy o dinosaurech a výlet do dinoparku je přijímán s obrovským nadšením......

 

Dinopark Ostrava

Dinopark je umístěn mezi obcemi Orlová a Doubrava. Rozloha parku se statickými i pohyblivými modely dinosaurů v životní velikosti činí zhruba 20 ha. Součástí dinoparku je 3D kino, dětské paleontologické hřiště, kde se děti pod dohledem učí základům paleontologické práce, DinoShop, DinoCafé a DinoGrill. Na místa, která nejsou v Dinoparku přístupná pěšky, Vás odveze DinoExpres. Jízda trvá cca 15 minut a zahrnuta v ceně vstupného.

 

Dinopark Plzeň

Dinopark Plzeň těsně navazuje na ZOO Plzeň. Pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit zvýhodněnou společnou vstupenku pro Dinopark i ZOO. Součástí plzeňského Dinoparku je opět 3D kino, DinoShop, DinoGril. V centru parku je umístěno také dětské hřiště a paleontologické hřiště.

 

Dinopark Praha

Do oficiálního otevření Dinoparku Praha je ve druhém patře Galerie Harfa umístěna výstava „Příchod dinosaurů“. Atmosféru tajemných druhohor dotvářejí zvukové a světelné efekty. Součástí výstavy je také 3D kino s filmem Příběh mláděte. Výstava je pořádaná v rámci přípravy otevření unikátního dinoparku na střeše Galerie Harfa, jehož otevření je plánováno na 28.4.2011.

 

Dinopark Vyškov

Dinopark ve Vyškově je nedílnou součástí ZOOParku Vyškov, nelze jej navštívit samostatně. I zde můžete v rámci vstupného navštívit 3D kino, kde je promítán film ze života dinosaurů „Příběh mláděte“. Dále je zde umístěn DinoShop a DinoCafe. Ze ZOOParku Vás do dinoparku odveze DinoExpres.

  Kompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Centrum tvořivosti Brno - Keramické kroužky

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »