Beckiland Praha


Ukázat na mapě  info@beckiland.cz  |  www.beckiland.cz
Beckiland Praha

Beckiland je největší rodinné zábavní centrum u nás a děti se zde mohou bavit a hrát si za každého počasí! Těšit se můžete na mega-šplhadlo, trampolínu, želatinový kopec, motokáry, horolezeckou stěnu a další skvělé atrakce.

Největší rodinné zábavní centrum v České republice, Beckiland, se nachází v Praze na Zličíně a za každého počasí nabízí dětem možnost pohybového vyžití na nejrůznějších atrakcích. Na ploše větší než 6 000 m2 se zde rozprostírá kouzelný dětský svět plný her, dobrodružství a legrace. V Beckilandu se můžete těšit na tyto atrakce:

 • mega-šplhadlo
 • trampolína
 • želatinový kopec
 • adrenalinový park
 • dobrodružná jeskyně
 • fun shoot aréna
 • horolezecká stěna
 • jungle express
 • šplhací sopka
 • motokáry.

Některé atrakce jsou určeny i pro dospělé, a tak mohou rodiče řádit společně se svými dětmi. Pokud ale chtějí rodiče zažít klidnější chvilky než jejich děti, mohou v klidu posedět u kávy nebo jiného občerstvení v bistru. Pro nejmenší děti je určen koutek pro batolata. V Beckilandu se navíc pořád něco děje – probíhají zde různé sezónní akce, které dětem přinesou další nevšední zážitky. Můžete zde také uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou párty či oslavu.


Podrobné informace

Adresa: Skandinávská 5a, Praha,
GPS: 50.0499789, 14.2981331
e-mail: info@beckiland.cz
web: www.beckiland.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

25.06.2015Honza
Hrůza! Rozbité atrakce, vyfouknutý skákací hrad, na podlaze špína. Čekání ve frontě na občerstvení 15+ minut! V porovnání se stavem před 3 lety šlo výrazně dolů. Nikdy více!!!!
Hodnocení: 1
16.06.2014benzin
Po zkušenosti z Tonga v Hradci Králové jsme zkusil najít něco podobného v Praze. Backilend nás ale velmi zklamal. Nemají žádné rodinné vstupné, prostě za každého (od dvou let výš) 200 Kč. Čtyřčlenná rodina za 800,- jen to fikne. V tom vstupné není ani přístup na Wifi, protože za ni chtějí 80,-, 0,3l pití z postmixu za 49,-, dětské jídlo za 125,- a podobně. A co je v té cenně? No nejsou tam všechny atrakce, které jsou inzerované na internetu. Vláček nejezdí a želatinový kopec (pro naše děti nejoblíbenější atrakce) úplně chybí. Na jeho místě je nafukovací hrad, který je na internetu inzerován, ale želatinový kopec nestáhli (evidentně cíleně podvádí). Všechny atrakce jsou už odřené děravé a často špatně funkční (třeba na střelnici fungují dvě ze čtyř vzduchových děl, orbitreky bez elektroniky, vzduchový hokej a další stolní hry nefunkční). Měkčené dlaždice se drolí, tudíž je všude spousta černých šušínků. Není ani pravda, že by byly atrakce bezpečné. Třeba krokodýl, otvírá a zavírá tlamu (jinak podobný nafukovacímu hradu), ale děti nesmí skákat když je tlama zavřená. Visí tam cedule, že za případné zranění provozovatel neručí a že rodiče musí děti hlídat. To nikdo nedělá a všechny děti vesele skáčou si navzájem na záda. Celkově je tam špinavo, tam kde je trošku horší přístup s koštětem, jsou obrovské chuchvalce prachu. A o tom, že jsou největší se dá s úspěchem pochybovat. Tongo je podle mne větší. Má dvakrát výš strop takže prolézačky nejsou dvojpatrové, ale čtyřpatrové, takže i skluzavky jsou delší. Sopka na lezení je vyšší, koutek pro batolata větší a celkem si myslím že je tam i více atrakcí. Určitě je jich více funkčních.
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Bambiriáda 2011

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  SUN & SKI BOARD SCHOOL - Lyžařská škola ve Skiparku Mladé Buky

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »