Bobová dráha Lipno


Ukázat na mapě +420 380 736 363        info@slideland.cz  |  www.slideland.cz
Bobová dráha Lipno
Bobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.czBobová dráha Lipno , Zdroj: www.slideland.cz

Při jízdě na bobové dráze v Lipně, která se řadí ke světové špičce, Vás čekají ostré zatáčky, tunel, terénní zlomy, ale také krásné výhledy na okolní přírodu. V areálu je k dispozici také dřevěné dětské hřiště, louka a rybník.

Bobová dráha přímo v obci Lipno nad Vltavou je ideálním celoročním cílem pro všechny, kteří preferují aktivní využití volného času. Svojí délkou, rozmanitostí a umístěním v překrásné přírodě s úchvatnými výhledy na Lipenské jezero se lipenská bobovka řadí k absolutní světové špičce, v tuzemsku je mnohými znalci hodnocena jako vůbec nejlepší.

Slide Land Lipno – to není jen bobová dráha. Celoročně je v provozu také originální dřevěné dětské hřiště a v létě můžete pro aktivní odpočinek využít bezprostředně sousedící rybník s pobytovou loukou a písečnou pláží. Mezi zimní novinky patří půjčovna sněžných skútrů pro děti a bruslení nebo hokej na zamrzlé hladině rybníka.


Podrobné informace

Adresa: Slupečná 301, Lipno nad Vltavou,
GPS: 48.6474638888, 14.2104666666
tel.: +420 380 736 363
e-mail: info@slideland.cz
web: www.slideland.cz

Hodnocení


Bobová dráha Lipno - školní exkurze

Bobová dráha Lipno - Tip na školní výlet

Bobová dráha Lipno - Tip na školní výlet

Areál bobové dráhy se může stát cílem školního, sportovně laděného výletu. Kromě bobové dráhy, na které se školní skupiny mohou svézt za zvýhodněné jízdné, můžete v areálu vyzkoušet pétanque, fotbálek nebo si opéct buřty.

Lipno nad Vltavou

Jak se Vám líbilo ...

25.07.2013Žolík
Byli jsme a je to drahé!! Jsou levnější místa . Další negativum - Nerudný a arogantní personál ( dědek, který prodával vstupenky si myslí, že jsme tam my kvůli němu a jeho chování = děs-běs. Na pár facek. Stezka korunami stromů super, ale tady to kazí ne personál , ale jedinci ,kteří tam nemají co dělat. Jinak zážitek z jízdy hezký . Doporučuji až tam nebude ten idiot u kasy.
Hodnocení: 3
04.08.2012Jana Kopelentová
3.8. poprvé a naposledy. Desetiletý syn přišel s rozbitým obličejem a od krve. Nikdo se ho nevšiml, bezpečnost na bodu mrazu. Prostě hnus v Čechách. O cenách ani nemluvím. Jo, na Rakousko a Německo fakt nemají. Kdyby si na dráze dítě zlomilo vaz, nikdo by na to asi ani nepřišel.
Hodnocení: 1
30.06.2012Zdenek
Perfektni draha v prijemnem prostredi. Super zazitek, doporucuji!
Hodnocení: 5
06.08.2011sunstream
Po dnešíi zkušenosti s havárií na této bobové dráze , musím varovat před návštěvou . Obsluha navíc neochotna řešit kompenzaci za neodjeté jízdy , které jsme již neměli možnost absolvovat. Naše upozornění na podivný stav bobu , byly bez reakce .
Hodnocení: 1
17.07.2011Pepík
Dnes jsme navštívili s dětmi bobovou dráhu na Lipně. V porovnání s některými v Rakousku jsme byli spokojeni s kvalitou, bezpečností provozu a celkovým příjemným rodinným prostředím. Příjemné a profi také bylo chování obsluhy, která začátečníky přesně poučila a tím jim určitě ulehčila první jízdu. Určitě zase přijedeme.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Zajímavá místa v okolíHopsárium Lipno

Hopsárium Lipno

Lipno nad Vltavou

Zobrazit všechna místa v okolí ...

Ubytování v okolí

Chata Lanovka Lipno

Chata Lanovka Lipno

Lipno nad VltavouKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Naučná stezka Královská rokle

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »