Zábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo


Ukázat na mapě  willkommen@belantis.de  |  www.belantis.de
Zábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo
Zábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo, Zdroj: www.belantis.deZábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo, Zdroj: www.belantis.deZábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo, Zdroj: www.belantis.deZábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo, Zdroj: www.belantis.deZábavný park BELANTIS v Lipsku, Německo, Zdroj: www.belantis.de

Největší zábavní park ve východním Německu se skládá ze sedmi různých tematických světů, z nichž každý nabízí spoustu atrakcí a zábavy. Během jednoho dne tak můžete navštívit indiánskou prérii, pobřeží objevitelů, údolí faraonů a další, neméně zajímavé části parku.

Když se z pyramidy v Údolí faraónů vyřítí dráha na divoké vodě, zazní rozpustilé výskání. Kdo si chce ještě více zabrnkat na nervy, může se pobavit na horské dráze "Dračí jízda", nebo nastoupit na obří houpající se loď na Pobřeží objevitelů.

Kromě toho nabízí zábavní park BELANTIS v Lipsku i mnoho dalšího: návštěvníci užasnou před nádherným zámkem Belantis, prožijí fantastickou show v Pharaoneu nebo si vychutnají Odysseovu cestu Středozemním mořem.

Zábavný park se nachází pouhých 10 km od centra města Lipska. Sjezd z dálnice A38 vede přímo na parkoviště zábavného parku.

"Zámek BELANTIS“

Hosté BELANTIS budou královsky uvítáni: s láskou vyzdobený zámek otvírá bránu do světa zážitků – a sám nabízí rozličnou zábavu. Například nové rodinné zábavní centrum s vědomostními a pohybovými hrami, získání řidičského průkazu na Segway, historický jarmark s retízkovým a parním kolotočem a dětskou železnicí.

,,Údolí faraónù“

Kdo projde zámkem BELANTIS, vyskytne se téměř bezprostředně znovu ve staroslavné pouštní historii: V ,,údolí faraónů“ čeká s 38 metry nejvyšší pyramida Evropy, za kterou se ukrývá jízda po divoké vodě. Hned vedle mohou malí závodníci ukázat na terénním nebo silničním Parkouru, co v nich je. A jak už k poušti patří, je zde přirozeně množství možností her v písku a s pískem.

"Pláž bohů"

Od Egypta je to do Řecka jen co by kamenem dohodil. Bydlí zde mocní antičtí bozi - a zde se jako novinka splňuje pradávný lidský sen: sen o létání. Další dobrodružství čekají na vysokém jezere: Odysseus a Poseidon vyzívají odvážné k námořní plavbě. 

"Země hrabat"

Skok z antiky do středověku jde v BELANTIS snadno, a to díky stříbrnému průkazu ,,Země hrabat“. Servíruje se zde domácí strava, mimo jiné 40 cm dlouhá Mega-klobása. A s cestovní skluzavkou, s ,,dračím létáním“ a veselými viklavými koly nepřijde ani radost z jízdy príliš krátká.

,,Ostrov rytířů“

Horská dráha "Dračí jízda" sviští rychlostí 70 km/h v ostrých zatáčkách kolem starých hradních cimbuří. Mimo to je na ostrově také magická show v hlubokém podzemním sklepení, dobrodružné hřiště a labyrint. Nezbytné lahodné rustikální posílení pro panoše a dvorní dámy pochází z rytířského grilu.

"Pobřeží objevitelů"

Z rytířského světa se jde přímou cestou do světa pirátů. Kdo se odváží na 13 m vysoký lodní stěžeň kapitána Blacka, která se opouští volným pádem? Kdo zvládne plavbu na lodní houpačce ,,Santa Maria“? Kdo má odvahu na pravou pirátskou zkoušku a převezme kormidlo interaktivní zábavné a dobrodružné lodi?

"Indiánská prérie"

S mocným ,,Hough“ přivítají konečně Apačové na protilehlé straně jezera své mladé bratry a sestry. Kdo přichází v míru, dozví se na stezce, jak číst ze stop, jak krotit koně nebo jak se maskovat. Kdo je na válečné cestě, měl by se mít na pozoru před mučednickým kůlem a ,,odplatou BELANITUS“ - houpačkou Obří rychlé kyvadlo. V hladící zoo se mohou malí indiáni seznámit s domácí faunou. Závěrečná jízda kánoí na ,,Atlantiku“ neslibuje sice žádný poklad na Stříbrném jezeře, zato ale mnoho krásných výhledů.

 


Podrobné informace

Adresa: Zur Weißen Mark 1, Leipzig,
GPS: 51.2510500, 12.31559944
e-mail: willkommen@belantis.de
web: www.belantis.de

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

14.11.2010Martin W
Je to malej park ale jinam se s detma na otocku zajet neda.
Hodnocení: 4


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

AQUA CLUB NEMO - Plavání v rodinném prostředí - oblast Mělník

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Naučná stezka Okolo Kozlu

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »