Dům pohádek, Plzeň


Ukázat na mapě +420 724 770 728        dumpohadek@polproduction.cz  |  www.dumpohadek.cz
Dům pohádek, Plzeň
Dům pohádek, Plzeň, Zdroj: www.dumpohadek.czDům pohádek, Plzeň, Zdroj: www.dumpohadek.czDům pohádek, Plzeň, Zdroj: www.dumpohadek.czDům pohádek, Plzeň, Zdroj: www.dumpohadek.czDům pohádek, Plzeň, Zdroj: www.dumpohadek.cz

V unikátním Domě pohádek vystupují oblíbené večerníčkové postavičky z televizních obrazovek a doprovází děti při jejich hrách. Na děti čeká každý den pohádkový program, tvůrčí dílny a také velká pařezová chaloupka…

Hlavní prostor zdobí kresby Krtečka, Křemílka a Vochomůrky, Rákosníčka a dalších postaviček z Večerníčků.

Uprostřed hlavní „hrací“ plochy stojí čtyřmetrová pařezová chaloupka se skluzavkami, hned vedle Rákosníčkův kolotoč, tady mohou děti dovádět a trénovat obratnost. 

Součástí Domu pohádek je také školička Macha a Šebestové, divadelní a výtvarný ateliér. Každý den se tady něco děje, děti tančí, zpívají, tvoří, soutěží, hrají hry podporující rozvoj motorických a vizuálních schopností.

Jednotlivé aktivity koordinují „tety kamarádky“. Víkendový program bývá doplněn ještě o interaktivní pohádkové představení.


Podrobné informace

Adresa: Na Chmelnicích, Plzeň,
GPS: 49.7611502777, 13.3621469444
tel.: +420 724 770 728
e-mail: dumpohadek@polproduction.cz
web: www.dumpohadek.cz

Hodnocení


Dům pohádek, Plzeň - kurzy a kroužky

Dům pohádek, Plzeň - hlídání dětí

Dům pohádek, Plzeň - hlídání dětí

Potřebujete si něco zařídit? Potřebujete pohlídat Vaše děti? Pak můžete využít služby Domu pohádek v Plzni.

Plzeň

Jak se Vám líbilo ...

24.07.2015Stanislava
Velké zklamání, byli jsme u vás již po páté od doby otevření a každým rokem to je horší, ale letos úplná katastrofa.Museli jsme si sami rozsvítit, žádné postavičky, nikdo se nás nevšiml, jídlo pro děti taky hrůza.No závěrem škoda času.....jen škoda, že dřív všechno fungovalo.
Hodnocení: 1
24.08.2014Petra
Dobrý den, před několika dny jsme navštívili dům pohádek.Deti byly nadšené,ale já sklamaná.Žádné postavy,venkovní hřiště uzavřené,krámek zavřený a jídelníček pro děti nic moc.Na soukromé oslavy to může být ráj, pokud bude připravený program.Uvítala bych ,kdyby byla akce s Michalem z kouzelné školky.Možná to je tím ,že jsou prázdniny,ale stejně. Děti si zařádily, 2hodiny ,pak už je to moc nebralo.Nedá se to srovnat se Lvíčkem....Chce to ještě vylepšit .....
Hodnocení: 3
22.07.2014demi
Dům pohádek je fajn pro děti do 7 let, krásné pohádkové prostředí, ochotné ety, které zajišťuji zábavu, dobrý nápad, jen cukrárna by měla obohatit sortiment spíše o běžné pekařské dobroty, obyčejné koláče by chutnaly lépe. děkujeme :-)
Hodnocení: 4
10.10.2013keny
Docela hrozny,bez napadu,akce fakt des.Zadna zmena po celou dobu provozu.Na piskoviste-opet vytlacit dalsi prachy,v cukrarne dost nechutny pohary.No zaver :nikdy vice!!!!!!Je videt ze tady v Plzni se jen jede na prachy,ale na oplatku se nic nenabidne-sto let za opicema.
Hodnocení: 0
15.06.2011Markéta
Dobrý den,dneska jsme navštívili Váš nádherný,super,bezva dům pohádek. Opravdu jsme si to u Vás moc užili a nejen děti....děkujeme za 5 hodin super zábavy a krásného zážitku.Příjemná paní při vstupu,super tety , úžasné postavičky...... Děkujem toto v Plzni chybělo. Přejem spoustu návštěvníků.
Hodnocení: 5
14.06.2011Pavel
Nic moc, spíš teda bída. Byli jsme zde s dětmi a odcházeli brzy...
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zrcadlové bludiště Větruše, Ústí nad Labem

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Perníková chaloupka - Dětský den - Medobraní

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »