Akce pro děti 

Výstava 1200 panenek Barbie & Monster High

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Galerie DollsLand Praha
Adresa:Praha

Pro malé i velké slečny, maminky i babičky je připravena unikátní akce v Praze. Jedná se o výstavu soukromé sbírky 1200 panenek Barbie a všech doposud vyrobených panenek Monster High.

Pro malé i velké slečny, maminky i babičky je připravena unikátní akce v Praze. Jedná se o výstavu soukromé sbírky 1200 panenek Barbie a všech doposud vyrobených panenek Monster High. V galerii je společně s panenkami exkluzivně k vidění i samostatná expozice nádherných a propracovaných modelů autíček v měřítku 1:18 a 1:24. Ve dvou sálech historického domu z 16. století v Rytířské ulici č. 6 na Vás ve 45 expozicích čeká přes 1.200 panenek Barbie, 3.000 jejich doplňků a 60 dopravních prostředků (kola, motorky, čtyřkolky, auta, limuzíny, letadla a karavany) pro Barbie a Kena. Součástí galerie je i sbírka 360 originálních sběratelských Barbie s takovými skvosty, jako Barbie císařovna Josefína, královna Alžběta I. a Marie Antoinetta vyrobené v limitované edici se sběratelskou hodnotou téměř 100 000 Kč. Galerii panenek DollsLand najdete v centru Prahy v blízkosti stanice metra Můstek. Expozice je otevřena celoročně od pondělí do neděle v čase od 10:00 do 18:00. Některé ze sběratelských panenek Barbie a panenek Monster High je možné v galerii i přímo zakoupit. Galerie je přístupná pro maminky s kočárky i vozíčkáře. Pro malé návštěvníky je zde připraven dětský koutek, kde lze malovat, sledovat příběhy Barbie nebo si zadovádět na některé z hudebních podložek. Přijďte se vrátit zpátky do dětských let! Cena vstupného: 150 Kč/ dospělí, 60 Kč/ důchodci, studenti a děti do 15 let, 250 Kč/ rodinné (2 2), zdarma/ děti do 6 let (s doprovodem).

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Krytý bazén Blansko

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »