Školní výlet, exkurze 

Hrát2Objevovat - Školní program Hlínoví detektivové a Hrajeme si a objevujeme

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Hrát2Objevovat - Jihočeské dětské muzeum
Adresa:České Budějovice

Hlínoví detektivové je interaktivní program, jehož prostřednictvím se děti dozvídají o půdě a o všem, co je s ní spjato. Program je určen předškolákům a žákům ZŠ až do 2. třídy. Této věkové skupině jsou přizpůsobeny veškeré aktivity a náplň programu.

V rámci programu poskytujeme dětem pomůcky jako jsou zápisníky, detektivní nástroje, půdní vzorky a kapesní mikroskop, kterým si mohou vzorky prohlížet a zkoumat. Děti budou potřebovat pouze barevné pastelky.

Pracujeme vždy jen s jednou třídou současně (až 30 dětí). V jednom dni lze uspořádat více programů pro několik tříd. Celý program trvá 1,5 hodiny. Jeho cena činí 30 Kč na žáka. U škol, které jsou od Českých Budějovic vzdáleny více než 15 km, účtujeme 35 Kč na žáka.

Chcete-li si naplánovat program, obraťte se na paní ing. Věru Šavlovou buď e-mailem na savlova@hrat2objevovat.cz nebo telefonicky na 777 293 441.

 

Hrát2Objevovat - Hrajeme si a objevujeme - školní program s firmou Robert Bosch s.r.o.

Ve spolupráci s firmou Robert Bosch spol. s.r.o České Budějovice vyvinula společnost H2O dva interaktivní kurzy s technickým zaměřením. Žáci 3. tříd českobudějovické ZŠ Rudolfov a J.Š. Baara se zúčastnili 3 kurzů s tématem tlak vody a tlak vzduchu. Mezi aktivity patřila výroba balónkových raket, vodních fontán s trubkami a ventily a lahvových raket. Žáci 5. třídy ZŠ Baara pak prozkoumávali elektřinu a magentismus. Experimentovali se statickou elektřinou a magnety, vytvářeli elektrické obvody, elektromagnety a dokonce i bateriové články z brambor.

Chcete-li si naplánovat program, obraťte se na pana Zdeňka Holenku buď e-mailem na zdenek.holenka@cz.bosch.com.


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

KC Motýlek Praha - Školička pro děti s handicapem

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »