Školní výlet, exkurze 

Cryptomania Trails - zažijte netradiční prohlídku a bavte se chytře v zákoutích českých měst

Termín akce:15.06.2015 - 31.12.2015
Místo konání:Brno
Adresa:Brno

Prohlídka města? Šifrovací hra? Týmový závod? Od každého něco! Cryptomania Trails vás pomocí šifer, logických úkolů, nápaditých skrýší a tajemných předmětů provedou pozoruhodnými zákoutími českých měst. Nečekejte jednoduché hádanky pro děti – naše hry prověří vaše mozkové závity!

Cryptomania Trails, spojují oblíbené šifrovací hry a touhu po poznání zajímavých míst v jednom.

Můžete si tak projít město, hrad či památku netradiční zábavnou formou. V současné době si můžete Cryptomania Trails užít ve dvou městech – v Brně nebo v Praze.

Pojďte s námi zažít velkou ,,Bitvu o Brno“ v čele s jedním z nejschopnějších vojevůdců třicetileté války. Vydejte se s námi na cestu po stopách slavného českého kronikáře a objevte střípky historie v pověstech z časů, kdy většinu dnešní Prahy dosud pokrývaly nepropustné hluboké hvozdy. Historie zabalená v šifrách, logických úkolech a skrýších čeká jen na vás. Cryptomania trail je skvělá možnost firemního team buildingu, ale hlavně zábava pro party přátel, kteří chtějí zažít něco netradičního a malinko také zapojit mozkové závity.

Našimi traily už prošlo spoustu týmů, na výsledkovou listinu se můžete podívat zde: http://trails.cryptomania.cz/trail/bitva-o-brno/?show=results.

Chcete překonat dosavadní časy týmů a začít hrát? Tak na co ještě čekáte? Je to jednoduché! Ať už jste vyrazili do Brna nebo do Prahy na návštěvu, studujete tu nebo jste místní a chcete poznat vaše město tentokrát z trochu jiné stránky, dejte dohromady tým 2 - 5 hráčů a vyberte si jeden z pečlivě připravených trailů na webu www.trails.cryptomania.cz.

Jediné, co budete ke hře potřebovat, je chytrý telefon či tablet s připojením k internetu. Cryptomania Trails jsou otevřeny celoročně. Začít hrát můžete třeba právě teď! Na úvodní stránce našeho webu si vyberte trail (stezku), který vás zajímá. Když na něj kliknete, dozvíte se spoustu zajímavých detailů. Traily nabízíme zatím v Brně a Praze a to ve dvou jazykových variantách – v češtině a angličtině. Traily se liší tématem, délkou trasy, časovou náročností, počtem úkolů (schůdností pro kočárky a vozíčky, náročností terénu…).

Bojíte se, že byste něco nevyřešili? Obavy stranou... Na každém trailu funguje systém nápověd, který vám pomůže!


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  1200px-Plesivec_pano_Abertamy.jpg

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »