Zájmový kroužek, kurz 
RC Semaforáček Veselí nad Lužnicí - Malí hudebníci

RC Semaforáček Veselí nad Lužnicí - Malí hudebníci

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:Rodinné centrum - RC Semaforáček
Adresa:Veselí nad Lužnicí
Malí hudebníci

Děti se formou hry seznamují nejen s hudbou, rytmy a hudebními nástroji. Čeká zde na ně spousta říkadel, písniček, tanečků a pohybových her... a také kamarádů!

Hudebníčci se nově konají ve studiu Žába v kulturním domě. Vchod do Žáby je zadním vchodem, po schodech do 1. patra, pak dlouhou chodbou vlevo až na konec. Doporučujeme přijet bez kočárů, pokud ho však mít budete, zaparkujte buď za kulturákem nebo vyjeďte bočním výtahem do druhého patra a nechte kočár před dveřmi knihovny a pak se odeberte do Žáby (lze projít i knihovnou, když je otevřená a sejít jedno patro - Žába je přímo pod knihovnou, ale pokud počasí dovolí, choďte raději okolo KD). Kočáry odkládáte na vlastní nebezpečí, můžete si je příp. zamknout zámkem na kolo. Bačkory s sebou.

Přijďte se podívat! Po první hodině se můžete rozhodnout, zda chcete či nechcete absolvovat další lekce. V případě, že se rozhodnete kroužek nenavštěvovat, nemusíte tuto hodinu platit, v opačném případě Vám bude účtována dle stanovených pravidel (viz níže). Věříme ale, že budete spokojeni(y) a strávíme tak spolu mnohé hezké hudební chvilky.

Přihlášky přijímáme na mailu semaforacek@volny.cz nebo telefonu 606273969 (Eva Jakešová). Kroužek vede Mgr. Hana Fišerová 

Rodinné centrum - RC Semaforáček - kurzy a kroužky

RC Semaforáček - Cvičení pro těhulky

Přijďte si zacvičit se zkušenou porodní asistentkou Olinou Havlíčkovou (www.studio-brisko.com), abyste se během Vašich devíti měsíců cítila co nejlépe.

RC Semaforáček - Malí hudebníci

Děti se formou hry seznamují nejen s hudbou, rytmy a hudebními nástroji. Čeká zde na ně spousta říkadel, písniček, tanečků a pohybových her... a také kamarádů!

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Zimní stadion Cheb, zdroj www.chetes.cz

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Akvárium Malawi Lednice

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »