Zájmový kroužek, kurz 
ZOO Brno - Narozeninová párty

ZOO Brno - Narozeninová párty

Termín akce:01.01.2011 - 01.01.2110
Místo konání:ZOO Brno
Adresa:Brno

Narozeninová párty v zoo

Novinka pro narozeninovou oslavu v netradičním prostředí určená pro děti ve věku od 6 do 10 let. Počet účastníků: minimálně 3, maximálně 10 dětí. Termíny konání akce jsou pondělí - pátek od 15.00 – 17.00 hod. Cena 250 Kč zahrnuje vstup do zoo pro 1 dítě, dále zajištění průvodce po areálu, občerstvení a malý dárek pro oslavence. Doprovod pro skupinu dětí - max. 3 dospělé osoby (dle domluvy podle počtu dětí). Účast je nezbytné objednat předem na telefonních číslech 546 432 314, 724 963 672 nebo na emailu bochnickova@zoobrno.cz.
 
Program :
 
Varianta celoroční:
Účastníci navštíví Tygří skály a pavilon opic, kde jim budou chovatelé vyprávět příběhy ze života zvířat. Následovat bude narozeninové občerstvení v restauraci U tygra v areálu zoo. Oslavenec při rozloučení dostane malý dárek k narozeninám, který mu předá některý z našich kontaktních papoušků - Eda nebo Koky. Účastníci akce mohou poté pokračovat v individuální prohlídce zoo až do konce návštěvních hodin.
 
Varianta sezónní (jen za příznivého bez deštivého počasí):
Účastníci vyjedou vláčkem k expozici bizonů, kde budou u indiánské vesničky čekat osedlaní koníci, kteří děti povozí. Následovat bude program u táborového ohně spojený s opékáním špekáčků, výroby indiánských čelenek a zdobení obličeje indiánskými motivy. Oslavenec i v tomto případě dostane při rozloučení malý narozeninový dárek. Účastníci akce mohou poté pokračovat v individuální prohlídce zoo až do konce návštěvních hodin.

ZOO Brno - kurzy a kroužky


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

(Ne)tušené souvislosti - Dobrodružství vápna a kamene

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Táborová základna Hoštejn

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »