Zájmový kroužek, kurz 
Zimní stadion Hasa, Praha - Kurzy bruslení

Zimní stadion Hasa, Praha - Kurzy bruslení

Termín akce:01.01.2011 - 01.01.2110
Místo konání:Zimní stadion HASA Praha - Vršovice
Adresa:Praha

Zimní stadion Hasa, Praha - Kurzy bruslení

Všichni zájemci o (kraso)bruslení mohou navštěvovat v průběhu závodní sezóny naše kurzy bruslení (interně jim říkáme také náborové hodiny). Konají se zpravidla v pátek od 17:30 do 18:30 hodin na ZS Hasa. Výjimečně může dojít k drobným posunům časů. Aktuální informace najdete na týdenním rozpisu ledové plochy na ZS Hasa, ověřit si můžete rovněž na telefonním čísle 271 747 128 (recepce stadionu).

Cena za jednu hodinu je 220 Kč při platbě na místě. Můžete si zakoupit rovněž zvýhodněnou permanentku na 10 vstupů za 2.000 Kč. Permanentku je nutno vyčerpat do konce sezóny 2010/2011 (do června 2011).

Výuka probíhá ve skupinkách a zpravidla na části ledové plochy. To není proto, že bychom děti nechtěli pustit na celou ledovou plochu. Na nábor docházejí převážně velmi malé děti (nejvíce ve věku cca 4-6 let). Při učení bruslařských začátků potřebují být v neustálém kontaktu s trenérem a skupinkou ostatních, což je pozitivně motivuje k intenzivnějšímu učení. Pro tento účel je menší výcviková plocha ideální.

Na náboru jsou vždy přítomni kvalifikovaní trenéři, kteří hodinu vedou. Podle počtu dětí mohou mít i další pomocníky z řad našich juniorských a seniorských bruslařek. Pokud máte zájem o intenzivnější výuku nebo informace o vstupu do oddílu, můžete se poradit s přítomnými trenéry.

Pro účast na kurzech bruslení nemůsíte být členy USK Praha. Intenzitu tréninků si stanovíte podle vlastních možností a představ. Nemusíte se nikam předem hlásit, ani docházet od začátku sezóny. Vítáni jsou všichni začátečníci - budoucí malí krasobruslaři, hokejisté i rekreační sportovci. Potřebujete-li půjčit nebo nabrousit brusle, můžete tak učinit přímo u ledové plochy.

 

Pro koho jsou kurzy bruslení určeny:

1) Zájemci o krasobruslení

Nejnižší doporučený věk dětí jsou 4 roky. Pro bruslení v náboru nemusí být dítě členem USK Praha.

Na hodinu vemte brusle, vhodné teplejší oblečení a eventuelně další ochranné pomůcky dle vlastního uvážení (loketní a kolenní chrániče, helma - třeba lyžařská).

 

2) Zájemci o synchronizované bruslení

Přípravný kurz určený dětem, které se chtějí věnovat synchronizovanému bruslení. Doporučený věk: 6-12 let.

 

3) Malí hokejisté

Každý vrcholový hokejista vám potvrdí, že kvalitní bruslení je základ úspěchu. Kurzy bruslení jsou otevřeny pro všechny malé děti, které se chtějí přihlásit do hokejového oddílu. A také pro všechny, kteří s hokejem právě začínají. Naučíme vás rychleji a kvalitněji bruslařským základům.

Důležité upozornění: kurzy bruslení jsou určeny pro začátečníky, nikoli pro starší hokejisty, kteří se chtějí v bruslení zdokonalovat!

 

4) Malé děti, které se chtějí naučit bruslit pro radost

Ne každý má ambice stát se jednou olympijským vítězem. Ale možná máte doma děti, které rády sportují a chtěly by se naučit bruslit jen tak pro radost. Přiveďte je na kurz bruslení, naši trenéři se jich rádi ujmou.

 

5) Bruslení pro dospělé

Oddíl v současné době neorganizuje bruslení pro dospělé. Na kurzy docházejí malé děti a od toho se odvíjí způsob tréninku. Alternativou pro dospělé zájemce je individuální dohoda s některým naším trenérem. To ale představuje vyšší finanční náklad. V případě zájmu vám poskytneme podrobnější informace.

 


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Apartmány v Podolí

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Královský kámen - autor Kubajzs, licence CC 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »