Zájmový kroužek, kurz 

Průvodce uměním

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání: Praha
Adresa:Praha
PořadatelPrůvodce uměním Praha

Půlroční kurz Průvodce uměním nabízí pravidelné návštěvy pražských galerií pro děti a mládež. Malé skupinky pod vedením lektora získají přehled o různých podobách výtvarného umění, setkají se s umělci a galeristy a především budou děti o umění samy diskutovat. V programu Průvodce uměním jsou zahrnuty dvě návštěvy galerií či setkání s umělci v ateliérech a kurátory měsíčně.

Pražské galerie a muzea poskytují různé doprovodné programy, některé přímo zaměřené na děti a mládež. Chyběl nám tu ovšem program, který by provázel děti různými galeriemi a seznamoval je se současným výtvarným uměním obecně. A hlavně nám chyběl takový program, kde by samy děti mohly o výstavách mluvit a dlouhodobě rozvíjet svůj vztah k umění. Právě proto jsme založili Průvodce uměním.V rámci Průvodce uměním budou děti navštěvovat aktuální výstavy a programy se stálým lektorem, který bude s dětmi o výstavě mluvit a připravovat pro ně speciální akce, například setkání s autory. Pro rodiče znamená Průvodce uměním jistotu, že děti budou navštěvovat výstavu v doprovodu profesionálních lektorů; lektoři sdělí dětem kontext výstavy; program bude koncipován tak, aby zahrnoval různé směry a přístupy k umění a aby uvedl děti do aktuálního dění na výtvarné scéně; rodiče dostanou od lektora zpětnou vazbu, k čemu má jejich dítě vztah a co ho na výtvarném umění zajímá.

Praha - kurzy a kroužky

PROGRAMY PRO DĚTI

PROGRAMY PRO DĚTI

Organizace dětských akcí na klíč. V Praze i mimo Prahu. Pro děti od 1 do 99 let. Párty pro velké i malé, párty se zvířátky.
Praha, Radisson Blu Alcron - Kurz vaření pro děti

Praha, Radisson Blu Alcron - Kurz vaření pro děti

Přihlašte své děti na exkluzivní lekci vaření pod vedením šéfkuchaře Roman Pauluse nebo jeho talentovaných kuchařů. Zatímco se Vaše děti budou učit kulinářským základům a bavit se, dopřejte si klidný sobotní oběd v restauraci La Rotonde.
Dětské programy - organizace narozeninových oslav pro děti

Dětské programy - organizace narozeninových oslav pro děti

Dětské programy - organizace dětských akcí. Uspořádáme pro vaše děti nezapomenutelnou narozeninovou párty! Zcela se přizpůsobíme vašim přáním aby byly děti v den D zcela spokojeny.

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Turistická základna - Srub Meleček, Žimrovice

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Kouty - SKI 4 FUN

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  TJ Sokol Praha Vršovice - sportovní šerm

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »