Školní výlet, exkurze 

Keramika RH - Školní exkurze do výtvarné a keramické dílny

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:KERAMIKA RH a Penzion KERAMIKA - Děbolín
Adresa:Jindřichův Hradec

Výlet do výtvarné a keramické dílny, spojený s výrobou keramiky, je vhodný pro děti z mateřských i základních škol. Děti během celodenního nebo půldenního programu pracují pod dohledem zkušených lektorů a odměnou je pro ně vlastnoručně vyrobený keramický výrobek.

Výrobu keramiky hravě zvládají i malé děti, proto jsme pro Vás připravili následující nabídku, která je určena dětem z mateřských i základních škol.

Vezměte svoji třídu na netradiční školní výlet, jako památku si každý odnese vlastnoruční keramické výrobky. Nabízíme celodenní nebo půldenní program pro školy – ideální pro školní výlety či exkurze. Jsme připraveni připravit pro Vás individuální programy, které budou vyhovovat každé třídě.

Minimální počet návštěvníků je 25 tvořících dětí. Návštěvu je nejlépe domluvit v jarních nebo podzimních měsících (únor až květen, září – listopad). Během tvoření se o děti starají zkušení lektoři, kteří poradí jak se zvládnutím techniky, tak i během práce.

Toto je základní nabídka, která se nám osvědčila a zvládne ji každý začátečník. Po domluvě je možno program upravit, rádi vyhovíme Vašim přáním a požadavkům.

Osvědčil se nám program, kdy si děti namalují hrnek a vymodelují, popř. vytlačí do formy jednoduchý výrobek, vše následně vypálíme – celková cena této nabídky je 100 Kč na dítě. Program trvá cca 2 hodiny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Táborová základna Olešná

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Penzion U Malířských - Písek

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »