Školní výlet, exkurze 

Šiklův Mlýn - Školní výlety a výlety pro skupiny - květen, červen

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání:WESTERN - Šiklův Mlýn
Adresa:Zvole

Školní a organizované výlety v největším přírodním zábavním komplexu ŠIKLAND. Vybrat si můžete ze tří atraktivních areálů (Westernové městečko Šiklův mlýn, Strašidelný zámek Draxmoor a Fotopark Krokodýl) nebo je zkombinovat. Organizujeme jedno, dvou i vícedenní výlety s ubytováním všech cenových kategorií. NABÍZÍME POMOCNÝ DOZOR V PRŮBĚHU PROGRAMU. Vstup zdarma a dárkový balíček pro pedagogický dozor.

Šikland je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, známý jako westernové městečko. Jen 4 km od něj se pak nachází Strašidelný zámek Draxmoor a Krokodýl park v Dolní Rožínce.

Westernové městečko Šiklův mlýn oplývá neobyčejně pestrou paletou nepřeberných druhů zábavy uprostřed překrásné přírody Českomoravské vysočiny. Městečko disponuje širokou nabídkou ubytovacích a stravovacích kapacit.

V tomto naprosto jedinečném ráji pro rodinnou dovolenou s dětmi pořádáme již tradičně programy pro organizované dětské výlety. Pro děti jsme připravili bohatý program, který podporuje rozvoj dětské kreativity a přirozené aktivity. Tyto výlety umíme realizovat i při minimálním počtu dětí, nejméně však 10 osob.

ŠIKLŮV MLÝN – Celodenní výlet 9:00 - 16:00

Program: soutěžní kvíz, výuka country tanců, taneční ukázky, scénka se zapojením dětí, soutěže o drobné ceny, program v indiánské vesnici prohlídky s průvodcem a výkladem, rýžování zlata, povídání o zlatokopech a traperech, jízda vláčkem Union Pacifik, lukostřelba, svezení na koni, trampolína, skákací hrad. Hlavní program na amfiteátru: vyhodnocení soutěžního kvízu, westernová show – ukázky kovbojského umění (práce s lasem, bičem, pistolník, kovboj na koni…), divadelní představení (humorná scénka z prostředí divokého západu). Prohlídka Zoo.

STRAŠIDELNÝ ZÁMEK DRAXMOOR - délka návštěvy cca 1-2 hodiny.

Program: 3D kino – krátký film, strašidelně-fantastická expozice s atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. Prohlídka expozice věnované historii Vysočiny. Na nádvoří zámku je skákací hrad, kuželky, suvenýry, občerstvení.

FOTOPARK KROKODÝL - délka návštěvy cca 1 – 1,5 hod

Program: Individuální prohlídka parku s unikátními 3D obrazy s tématy známých animovaných postav a světových destinací + focení u 3D expozic (expozice: animované filmy, pohádky, cesta do pravěku, severní pól, Velká čínská zeď, Grand Canyon…) u každé expozice jsou popisky s informacemi a zajímavostmi o daném místě.

POMOCNÝ DOZOR DĚTÍ V PRŮBĚHU PROGRAMU

Termíny výletů:

 • květen - červen, každý den mimo pátků a soboty

Večerní program (dle aktuálního termínu - dvoudenní výlet):

 • výuka country tanců
 • diskotéka
 • jízda na elektrickém býku

 

Podrobné informace:

Tel.: 602 750 130

E-mail: pobyty@western.cz

www.deti.sikland.cz


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Zámecký statek Újezd nade Mží - Příměstské tábory

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Lanové centrum Botanika, zdroj www.adrenalinpark.com

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Hrad Sovinec - Den dětí Láry fáry do pohádky

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »