Zájmový kroužek, kurz 

Praha, Radisson Blu Alcron - Kurz vaření pro děti

Termín akce:01.01.2010 - 01.01.2110
Místo konání: Praha
Adresa:Praha

Přihlašte své děti na exkluzivní lekci vaření pod vedením šéfkuchaře Roman Pauluse nebo jeho talentovaných kuchařů. Zatímco se Vaše děti budou učit kulinářským základům a bavit se, dopřejte si klidný sobotní oběd v restauraci La Rotonde.

Lekce vaření pod vedením zkušeného šéfkuchaře Romana Pauluse nebo jeho zástupce spolu s dalšími pomocníky je určena všem dětem od 4 let.

K dispozici je zdravé občerstvení, nápoje, v závěru lekce dětský oběd. Kde se kurz koná? Lekce vaření probíhají v salonku v art deco hotelu Radisson Blu Alcron ve Štěpánské 40, Praha 1.

Jak se k nám dostat? Kdy? Lekce bude otevřena každou druhou sobotu v měsíci od 12.00 do 14.30 hod a počet míst je limitován. 

Cena 700 Kč za 1 dítě Co cena zahrnuje? Suroviny Neomezenou konzumaci nápojů (voda, džus) V závěru dětský oběd na Sobotním Brunchi! Certifikát o absolvování kurzu

Pokud máte nějaké dotazy k lekcím vaření nebo byste chtěli uspořádat kurz, který zrovna není vypsaný, napište nám na alcron@radissonblu.com nebo zavolejte na tel: 222 820 000 nebo na tel +420 603 198 446.

Více informací na www.alcron.cz/alcron/program/kurz-vareni-pro-deti/.

Praha - kurzy a kroužky

PROGRAMY PRO DĚTI

PROGRAMY PRO DĚTI

Organizace dětských akcí na klíč. V Praze i mimo Prahu. Pro děti od 1 do 99 let. Párty pro velké i malé, párty se zvířátky.
Dětské programy - organizace narozeninových oslav pro děti

Dětské programy - organizace narozeninových oslav pro děti

Dětské programy - organizace dětských akcí. Uspořádáme pro vaše děti nezapomenutelnou narozeninovou párty! Zcela se přizpůsobíme vašim přáním aby byly děti v den D zcela spokojeny.
Průvodce uměním

Průvodce uměním

Půlroční kurz Průvodce uměním nabízí pravidelné návštěvy pražských galerií pro děti a mládež. Malé skupinky pod vedením lektora získají přehled o různých podobách výtvarného umění, setkají se s umělci a galeristy a především budou děti o umění samy diskutovat. V programu Průvodce uměním jsou zahrnuty dvě návštěvy galerií či setkání s umělci v ateliérech a kurátory měsíčně.


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Příměstský tábor - Crazy Camp

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Vyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »