Pohyb v těhotenství je velmi důležitý. Doporučuje se plavání, procházky na čerstvém vzduchu nebo speciální cviky pro těhotné, které se provádějí právě v kurzech cvičení pro těhotné ženy. Toto cvičení zlepšuje fyzickou i psychickou kondici nastávající maminky a pomáhá připravit tělo na porod. Díky cvičení si těhotné ženy zlepšují držení těla a předcházejí nepříjemnostem, které se v těhotenství mohou vyskytnout (křeče a otékání nohou apod.). Při cvičení dochází k posilování pánevních svalů, kyčlí, zad a dalších důležitých partií. Pokud v těhotenství cvičíte, nezapomeňte poslouchat svého lékaře a své tělo.

Kurzy a kroužky

Centrum pro těhotné a rodinu Majka - Cvičení pro těhotné

Centrum pro těhotné a rodinu Majka - Cvičení pro těhotné

Cvičení v těhotenství je velkým pomocníkem v řešení mnoha potíží, která tento krásný ale i náročný stav přináší. Přijďte si zacvičit do Majky.

Brno
Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

Cvičení pro těhotné s prvky Pilates

každé úterý od 16.45 - cvičení pro těhotné Cvičení probíhá pod vedením zkušené lektorky a zaměřuje se na správné držení páteře a na odstranění bolestí páteře, které jsou v těhotenství obvyklé

Praha
MC Pohádka - Škola pro těhotné

MC Pohádka - Škola pro těhotné

Součástí každé lekce je těhotenský tělocvik na gymn. míčích a nácvik dýchání při I. a II. době porodní. Pro budoucí maminky od 25. týdne těhotenství.

Ustí nad Labem
RC Semaforáček - Cvičení pro těhulky

RC Semaforáček - Cvičení pro těhulky

Přijďte si zacvičit se zkušenou porodní asistentkou Olinou Havlíčkovou (www.studio-brisko.com), abyste se během Vašich devíti měsíců cítila co nejlépe.

Veselí nad Lužnicí
MC Vikýřek - Předporodní kurz

MC Vikýřek - Předporodní kurz

Chcete se dozvědět něco o svém těhotenství, budoucím porodu, následné péči o vaše miminko? MC Vikýrek pro Vás pořádá kurzy předporodní přípravy vedené zkušenou porodní asistentkou. Celý kurz obnáší 4 setkání trvající 2 hodiny. Cena kurzu je 580,- Kč a některé zdravotní pojišťovny poskytují příspěvek na předporodní kurzy.

Vikýrovice
Studio KROUŽEK Praha - předvánoční relaxační zpívání pro těhotné

Studio KROUŽEK Praha - předvánoční relaxační zpívání pro těhotné

Mimořádný předvánoční relaxační kurz pro nastávající maminky: HLAS DOKOŘÁN … aneb Jak obohatit své mateřství zpěvem, a navázat hlubší komunikaci se svým miminkem během těhotenství

Praha
CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ - od února rozšíření v novém času

CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ - od února rozšíření v novém času

Zdravotní cvičení pro těhotné s pětiminutovkou pro budoucí maminky v novém moderním studiu na Vinohradech - STUDIO KROUŽEK. Cvičení v době vhodné i pro budoucí maminky které ještě chodí do zaměstnání zvýhodněná cena při využití předplatného na více lekcí

Praha
PILATES pro těhotné

PILATES pro těhotné

PILATES pro těhotné ve studiu Kroužek v novém čase od 21.11.2011 - každou lichou středu v 18 hod. Cvičení pod vedením zkušené lektorky specializované na cvičení Pilates pro těhotné

Praha
Jóga pro těhotné (s možností hlídání dětí)

Jóga pro těhotné (s možností hlídání dětí)

Kurz vychází z dynamické vinyasa jogy s osobním přístupem lektorky, lekce jsou střídavě zaměřené na jemné a citlivé provedení jednotlivých poloh, jejich dynamičtější "taneční" propojení, terapeutické účinky ásán a jejich propojení s hudbou, relaxaci a meditaci spojenou s dechovými technikami.

Praha
Cvičení pro TĚHOTNÉ

Cvičení pro TĚHOTNÉ

Cvičení pro těhotné Cvičení v těhotenství je velkým pomocníkem v řešení mnoha potíží, která tento krásný ale i náročný stav přináší. Maminky si často stěžují na bolesti zad, na otoky nohou, křečové žíly, ploché nohy, větší únavu, menší kondici, dušnost, "neohrabanost" a mnohé jiné.

Praha

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Tvrz Hummer Praha - Adrenalinový tábor

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

DDM Děčín - středisko Březiny

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Turistická základna Čachnov

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »