Francouzština je hezky znějící románský jazyk, který – například díky pevně stanoveným pravidlům výslovnosti – není příliš složitý na zvládnutí. Francouzština je mezinárodním diplomatickým jazykem, kterým se komunikuje také v mnoha mezinárodních organizacích. V současné době je stále více vytlačována angličtinou, přesto však platí, že právě z francouzštiny pochází velká část mezinárodních slov. Kurzy francouzštiny pro děti jsou vedeny hravou a zábavnou formou, s využitím různých obrázkových materiálů a plakátů – zkrátka tak, aby učení děti bavilo. Děti jsou od začátku kurzů vedeny k aktivnímu používání cizího jazyka. Cílem kurzů je kromě zvládnutí základů francouzského jazyka také povzbudit v dětech chuť k dalšímu studiu.

Kurzy a kroužky

FRANCOUZSKÁ TŘÍDA - pro děti 3,5-5 let

FRANCOUZSKÁ TŘÍDA - pro děti 3,5-5 let

FRANCOUZSKÁ TŘÍDA (hravá francouzština pro děti od 3,5 let do 5 let) Ve Francouzské třídě se děti učí rychle a rády, aniž by tušily, že se něco učí. Po dobu 45 minut jsou obklopeny francouzštinou formou her, písniček, pohybových a výtvarných aktivit.

Praha
FRANCOUZŠTINA PRO ŠKOLÁKY VE STUDIU KROUŽEK

FRANCOUZŠTINA PRO ŠKOLÁKY VE STUDIU KROUŽEK

FRANCOUZŠTINA PRO ŠKOLÁKY (pro děti školního věku od 6 do 10 let) Francouzština pro školáky je určena dětem od 6 let do 10 let, které se francouzsky již učí, anebo chtějí s francouzštinou začít. Hodiny jsou koncipovány zábavně, formou hry, aby děti odbouraly komplex z mluvení a aby začaly francouzštinu používat prakticky.

Praha
MC Pohádka - Francouzský klub

MC Pohádka - Francouzský klub

LE CLUB FRACAIS - Klub probíhá ve francouzštině s rodilou mluvčí Anelle z Francie, která je v YMCA na rok v rámci Evropské dobrovolné služby.

Ustí nad Labem
FlowerGarten Praha - Individuální výuka francouzštiny

FlowerGarten Praha - Individuální výuka francouzštiny

FlowerGarten nabízí během školního roku individuální lekce francouzštiny pro děti i dospělé. Výuka je vedena zkušenými lektory, kteří jsou zároveň rodilí mluvčí.

Praha
Rancouzská třída - kurz pro děti 3,5-5 let

Rancouzská třída - kurz pro děti 3,5-5 let

hravá francouzština pro děti od 3,5 let do 5 let s lektorkou Markétou, která se výuce dětí věnuje již více než 10 let a výukové procesy si ověřuje i na své dceři, která je bilingvní a jazyk bez problémů zvládá. Zkuste se přesvědčit sami!

Praha

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Velký Křiváň - Nejvyšší horu Malé Fatry zvládnete i s malými dětmi

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »