Plavání patří mezi vhodné a doporučované pohyby v těhotenství. Nastávajícím maminkám poskytuje fyzické a psychické uvolnění, přináší úlevu a pomáhá předcházet potížím spojeným s těhotenstvím (bolesti zad, otoky, křečové žíly atd.). Plavání usnadňuje těhotným ženám pohyb a zmírňuje jejich bolesti – voda totiž nadlehčuje tělo a odlehčuje kloubům i páteři. Plavání je vhodné pro všechny těhotné ženy, pokud jim to lékař nezakáže. Plave se pomalu, pravidelně se dýchá a zdokonaluje se dýchání, což nastávající maminky velmi ocení při porodu. Plavání je navíc aktivita, při které nehrozí poranění ani přehřátí organismu.

Kurzy a kroužky

Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Plavání pro budoucí maminky není pouhé plavání, ale cílená příprava na rozhodující okamžik v životě ženy. Naučíte se to nejdůležitější, dýchání, zlepšíte kondici a mimo jiné si příjemným způsobem odpočinete od denního shonu a starostí, vyměníte zkušenosti, zlepšíte náladu. To vše zcela jistě přispěje k "pohodovému" porodu.

Liberec

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

Školní exkurze a výlety

Lanové centrum Proud Churáňov, zdroj www.lanovecentrum.cz

Výběr školních exkurzí a výletů

Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

Poslední komentáře ...

Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

Hmatová stezka bez bot v Brně

ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

Horská chata Třeštík

Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

Táborová osada Miličín

Super tabor

Zobrazit další příspěvky »