Plavání patří mezi vhodné a doporučované pohyby v těhotenství. Nastávajícím maminkám poskytuje fyzické a psychické uvolnění, přináší úlevu a pomáhá předcházet potížím spojeným s těhotenstvím (bolesti zad, otoky, křečové žíly atd.). Plavání usnadňuje těhotným ženám pohyb a zmírňuje jejich bolesti – voda totiž nadlehčuje tělo a odlehčuje kloubům i páteři. Plavání je vhodné pro všechny těhotné ženy, pokud jim to lékař nezakáže. Plave se pomalu, pravidelně se dýchá a zdokonaluje se dýchání, což nastávající maminky velmi ocení při porodu. Plavání je navíc aktivita, při které nehrozí poranění ani přehřátí organismu.

Kurzy a kroužky

Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Plavecký bazén Liberec - Plavání a cvičení pro těhotné

Plavání pro budoucí maminky není pouhé plavání, ale cílená příprava na rozhodující okamžik v životě ženy. Naučíte se to nejdůležitější, dýchání, zlepšíte kondici a mimo jiné si příjemným způsobem odpočinete od denního shonu a starostí, vyměníte zkušenosti, zlepšíte náladu. To vše zcela jistě přispěje k "pohodovému" porodu.

Liberec

Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Týdenní pobyt s programem pro rodiče s dětmi v hotelu U Loubů

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

Školní exkurze a výlety

Veselý Kopec - Hrnčířská sobota

Výběr školních exkurzí a výletů

Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

Poslední komentáře ...

Výstaviště - Incheba, Plavecký bazén Praha Holešovice

Prosím o zaslání rozpisu plavání pro seniory zdarma Děkuji Sp.

Areál Barochov - Lanové centrum ZIPTRIP

Dobrý den, park je zrušen úplně nebo jen dočasně? Díky za odpověď

Pstruží farma Bělá

kdy otvirate apecete pstruhy dekuji

ZUŠ Praha 9, Učňovská

...

Zobrazit další příspěvky »