Lázně Bükfürdo Maďarsko (Buk)


Ukázat na mapě  marketing@spabuk.hu  |  www.bukfurdo.hu
Lázně Bükfürdo Maďarsko (Buk)
Lázně Bükfürdo Maďarsko (Buk), Zdroj: www.bukfurdo.huLázně Bükfürdo Maďarsko (Buk), Zdroj: www.bukfurdo.huLázně Bükfürdo Maďarsko (Buk), Zdroj: www.bukfurdo.huLázně Bükfürdo Maďarsko (Buk), Zdroj: www.bukfurdo.huLázně Bükfürdo Maďarsko (Buk), Zdroj: www.bukfurdo.hu


Lázně Bükfürdo Maďarsko (Buk)

Maďarské lázně Bükfürdo, ležící v blízkosti rakouských hranic, jsou druhými největšími maďarskými lázněmi a právem patří mezi nejznámější a nejoblíbenější termální lázně v Evropě.

Termální pramen o teplotě 58 °C byl objeven ve 20. letech 20. století vlastně náhodou pro hledání ropy.

Na parkové ploše o rozloze 14 hektarů pokryté stinnými stromy lákají ke koupání kryté, částečně kryté i otevřené bazény. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32-38 °C, koupaliště a bazény vhodné pro sportování jsou naplněny vodou o teplotě 26-28 °C, děti se mohou těšit na zvláštní bazény, vytvořené speciálně pro nejmenší a určené pouze jim, kde se mohou bezpečně a spokojeně ráchat.

Čtyři skluzavky v komplexu s bezplatným vstupem, z nichž si mohou podle vlastních nároků i odvahy vybrat všechny věkové skupiny, nabízejí nezapomenutelné zážitky. Tobogán anakonda se dlouze a klikatě vine, kamikadze s náhlým pádem se doporučuje spíše odvážnějším návštěvníkům, po rodinné skluzavce si může sjet i více lidí najednou, zatímco na jedinečné skluzavce ve tvaru cibule dopadnete do vody až po vydatné rotaci.

Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti; dospělým je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky.

Nová relaxační budova nabízí příležitost k odpočinku až 500 zákazníků, kteří mají k dispozici zdarma lehátka, hračky, pohovky a místnost pro maminky s dětmi. Oddělené pohovky, galerie v prvním poschodí a odpočívárny s venkovními slunečnými terasami přispívají k pocitu soukromí, klidnému zotavení a pohodlnému odpočinku.

Pro naše malé hosty jsme otevřeli nový dětský koutek vybavený úžasnými a zábavnými hračkami v prostoru vnitřních lázní, kde si mohou chlapci a děvčátka bezstarostně užívat svých prázdnin.

Léčivá voda o teplotě 58°C má mimořádně vysoký obsah železa, je to charakteristická zemito-vápenitá voda s konstantním podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Při koupelové léčbě je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení nemocí páteře. Jako pitná kúra je doporučována v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. Dětem do 16 let se koupání v bazénech s léčivou vodou nedoporučuje.


Podrobné informace

Adresa: Termál krt. 2, Bük,
GPS: 47.3785788888, 16.7871416666
e-mail: marketing@spabuk.hu
web: www.bukfurdo.hu

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

13.09.2010Andrea
Pozor, voda v léčivých bazénech barví plavky. Tak si vemte raději nějaké starší....
Hodnocení: 0
30.08.2010Klára M.
Největší výhodou lázní je krásné a moderní hřiště pro děti a dostatek vzrostlých stromů. Z tohoto důvodu jsou lázně ideální pro menší děti. Pro děti staršího školního věku budou asi zajímavější lázně v Sárváru, kde je více vodních atrakcí - divoká řeka, pirátská loď, bazén s vlnobitím, atd.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Svět dětí na dlani, Říčany - Pronájem celého bazénu

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Zámek Veltrusy - Velikonoce na zámku

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »