Rubriky
Magazín

Vyhodnocení Velké fotografické soutěže 2012

Od 15.5.2012 do 31.10.2012 jste nám zasílali do soutěže o pobyt na Šumavě nádherné a lákavé fotografie za svých výletů. Dnes již známe vítěze!

Původně měli být vítězi pobytů na Šumavě dva soutěžící, ale protože množství a kvalita zaslaných fotoreportáží byla vynikající, rozhodli jsme se ocenit TŘI soutěžící!! 

 

1. Kategorie „Fotoreportáž z výletu“ o  jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro dvě rodiny s dětmi na pět dní na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 10.000 Kč získává:

Marta Duchoslavová z Jeseníka 

 

2. Kategorie „Fotografie místa“ o jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro jednu rodinu s dětmi na tři dny na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 5.000 Kč získává:

Pavel Húdek ze Štramberka, Bařiny

Navíc máme pro Pavla Húdka bonus za velké množství skvělých fotoreportáží z výletů ve formě rozšíření ubytování ze tří na pět dní a rozšíření z jedné na dvě rodiny!!!!!!!

 

 

3. Dodatečnou cenu: jarní (podzimní) pobyt na Šumavě pro jednu rodinu s dětmi na tři dny na Chalupě Pazderna v roce 2013 v hodnotě 5.000 Kč získává:

Edita Surzynová z Lutína

a to jednak za velké množství fotoreportáží a také za naprosto skvělé a vyčerpávájící popisy cest.

 

 

Velmi děkujeme všem účastníkům Velké fotografické soutěže 2012 a těšíme se fotografie od výherců z  pobytů na Šumavě a i na všechny další fotoreportáže a tipy z Vašich výletů, o které se budete chtít se čtenáři našeho webu podělit.