Rubriky
Magazín

Úniková hra i s vašimi menšími dětmi? Jde to!

Často si lámete hlavu nad tím, jak zabavit malé děti, které z nudy vymýšlí nejrůznější lumpárny? Neradi trávíte čas zavření doma, ale naopak s chutí poznáváte nová místa a zážitky, na které pak ještě dlouho společně vzpomínáte? Určitě ani vaší pozornosti neunikl hit současné doby v podobě únikových her. Nabízí se však otázka, zda jsou tyto únikové hry, které se těší stále větší oblibě, vhodné i pro malé děti?

 

Úniková hra s malými dětmi? Klidně!

Máte chuť na vlastní kůži zažít adrenalin a dobrodružství, který únikové hry nabízí, ale ptáte se, zdali je možné vzít s sebou i vaše menší ratolesti? Naše odpověď zní ano!

Únikové hry s menšími dětmi lze skutečně absolvovat. Je to skvělý způsob, jak strávit společně příjemný čas, vyzkoušet něco nového a prověřit, zda jako rodina dokážete pracovat jako tým.

Je potřeba vybrat vhodnou únikovou hru

Jste odhodlaní vyzkoušet únikovou hru i s vašimi menšími dětmi? V tom případě pečlivě vybírejte, protože ačkoli skutečně platí, že jsou únikové hry vhodné i pro malé děti, ne každá úniková hra je tomu přizpůsobena. Ještě než se tedy společně vydáte za adrenalinem, měli byste si zjistit, zdali je vámi vybraná hra uzpůsobena i menším hráčům. Předejdete tak zklamání, kdybyste dorazili na místo a ve finále zjistili, že se dané únikové hry vaše malé děti nemohou zúčastnit – to dokáže zkazit celý den.

Únikovka i pro menší hráče? Máme tip!

Abychom vám trochu ušetřili hledání, našli jsme únikovou hru vhodnou i pro menší děti za vás. Úniková hra od EscapeX je vhodná pro děti starší 3 let, o čemž se sami můžete přesvědčit na jejich webu, kde to mají jasně znázorněno. Jejich propracovaná úniková hra přitom patří mezi ty nejpovedenější v Praze, navštívit ji proto určitě není špatný nápad. Zárukou je nezapomenutelný zážitek, jak pro dospělé, tak i pro děti