Rubriky
Magazín

Načerpejte síly s relaxačním pobytem, i s dětmi

Chcete si i po prázdninách užít pár dní navíc plné relaxace a pohody?

Dopřejte si víkend plný zábavy díky naším víkendovým pobytům. U nás si každý přijde na své. Máme zde víkendové balíčky určené ženám, romantické víkendy pro dva a mnoho gurmánských zážitků.

Víkendové pobyty s dětmi

Vyrazte se svými dětmi do přírody a načerpejte novou energii na víkendových pobytech s dětmi. Naše rodinné pobyty dopřejí těm nejmenším mnoho zábavy a rodičům se postarají o chvilku ničím nerušené pohody. Vybrat si můžete ze široké nabídky různých aktivit. Mají Vaše děti rádi koně? Vyberte si víkend v sedle a naučte sebe i své děti jezdit na koni.

Sportovní a zábavné víkendy

Představujete si svůj nejlíp strávený víkend aktivně? Nebaví Vás jen tak polehávat v sauně, nebo relaxovat ve vířivce? Vyzkoušejte naše sportovní a zábavné víkendy. Ať už jste milovník golfu, nebo rádi jezdíte na kole, u nás si můžete vybrat víkend přesně pro Vás. Pro milovníky hazardu jsme připravili zábavné víkendy v casinu.

Neváhejte a dopřejte si odpočinek po náročném týdnu. Vyberte si některý z našich víkendů a nechte se hýčkat. Díky naším dárkovým poukazům můžete udělat radost nezapomenutelným víkendem i Vašim blízkým. Dopřejte si dokonalý odpočinek s wellness víkendy.