Rubriky
Magazín

Bojíte se, že budou děti nemocné? Vitaminy kombinujte s probiotiky v jednom přípravku

Nastupující podzimní počasí je obdobím se zvýšeným nebezpečím nachlazení a virových onemocnění. Nechtěnou daní za uspěchaný moderní životní styl je snížená imunita dospělých, ale i dětí.

Děti jedí málo zeleniny a ovoce a příliš často se stravují ve fast-foodech. Navíc viry a bakterie jsou stále odolnější. Vhodným pomocníkem jsou v tomto případě kvalitní přípravky na podporu imunity. Multivitaminový přípravek nové generace Multi-tabs® IMMUNO Kid, určený dětem již od 1 roku, nabízí v 1 tabletě spojení min. 1 miliardy živých probiotických bakterií LGG® s vitaminy a minerály pro optimální účinnost.  

Význam vitaminů a minerálů na podporu imunity je dobře znám, ne každý však ví, že rovnováha zažívacího systému je určující i pro obranyschopnost organismu. Probiotika tedy nejen posilují účinnost vitaminů a minerálů, ale vyvažují stav bakterií ve prospěch těch prospěšných, důležitých pro imunitní systém. Probiotické bakterie mají rovněž pozitivní vliv na zažívací obtíže, nadýmání, zácpu, ale také na projevy atopického ekzému a alergické reakce.

Jak to funguje

Multi-tabs® IMMUNO Kid je moderní přípravek 3v1, který díky trojici složek v jediné tabletě – probiotických bakterií, nejdůležitějších vitaminů a minerálů, posiluje imunitu účinněji než obyčejné multivitaminy. Obsažená probiotika Lactobacillus Rhamnosus GG (LGG®) se adaptují na normální střevní bakteriální flóru, jejíž složení je pro naši imunitu zásadní. Ve střevech se totiž nachází asi tři čtvrtiny imunitních buněk. LGG® navíc potlačuje negativní působení rotavirů způsobující průjmy nebo zažívací a trávicí obtíže. Multi-tabs® IMMUNO Kid je vhodné užívat i po léčbě antibiotiky.

Dárek na školní tašku pro vyšší bezpečnost – reflexní přívěsek
Měsíční balení Multi-tabs® IMMUNO Kid je nyní v prodeji s dárkem, praktickou reflexní klíčenkou, kterou lze použít i jako přívěsek. Když si ji děti připevní na školní batůžek, budou pro motoristy nepřehlédnutelné. Speciální balení s dárkem zakoupíte ve vybraných lékárnách nebo na www.lekarna.cz.

Přípravek Multi-tabs® IMMUNO Kid neobsahuje konzervační látky, barviva, lepek, laktózu ani cukr. 

Kdy je jich málo

U starších dětí je úbytek střevních bakterií zpravidla spojen se způsobem a kvalitou stravování nebo s léčbou antibiotiky. Antibiotika totiž, jak známo, kromě škodlivých bakterií a virů zabíjejí i bakterie střevní mikroflóry, které jsou důležité pro imunitu a trávení. U malých dětí může vzniknout nerovnováha ve střevech při přechodu dítěte z mateřského mléka na smíšenou stravu. Mateřské mléko totiž podporuje rozvoj střevní mikroflóry a tím pomáhá dítě chránit. Tablety Multi-tabs® IMMUNO Kid jsou vhodné pro děti již od 1 roku, tedy od období, kdy maminky zpravidla přestávají kojit.  

Vyzkoušejte také

Značka Multi-tabs® je pojistkou zdraví dětí starostlivých rodičů. Zaměřuje se především na děti a jejich správný a zdravý vývoj. Kromě Multi-tabs® IMMUNO Kid můžete vyzkoušet také přípravek Multi-tabs® pro děti 1 – 10 let s výbornou malinovo-jahodovou chutí a obsahem dvanácti vitaminů a sedmi minerálů a stopových prvků pro psychickou i fyzickou pohodu dětí. Přípravek nyní zakoupíte ve speciálním balení s dárkem – voskovkou s šesti vyměnitelnými hroty.

Školáky a studenty v jejich úsilí podpoří Multi-tabs® OMEGA 3 Kid s obsahem omega 3 nenasycených mastných kyselin pro podporu vývoje mozku, učení, paměť, koncentraci a celkovou vitalitu dětí. Ke každému balení je nyní připojen dárek: barevná kalkulačka, která se bude školákům hodit třeba při kontrole domácích úkolů z matematiky nebo při řešení zapeklitějších a složitějších úloh.

Více na www.multi-tabs.cz.