Zámek Berchtold


Ukázat na mapě 420 323 665 445        sportcentrum@zamekberchtold.cz  |  www.zamekberchtold.cz
Zámek Berchtold
Zámek Berchtold , Zdroj: www.zamekberchtold.czZámek Berchtold , Zdroj: www.zamekberchtold.czZámek Berchtold , Zdroj: www.zamekberchtold.czZámek Berchtold , Zdroj: www.zamekberchtold.czZámek Berchtold , Zdroj: www.zamekberchtold.cz

Zámek Berchtold je bez nadsázky zámkem pro každého. Zámek je součástí víceúčelového areálu, na své si zde však přijdou především děti! Čeká na ně zde mini ZOO, skutečné peklo, stálá výstava skřítků i miniatur českých hradů a zámků.

Zámek Berchtold s dětským ráje a sportcentrem tvoří spolu s přilehlým okolím unikátní místo pro trávení volného času. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí našeho areálu láká celoročně tisíce návštěvníků zejména rodiny s dětmi, školy, sportovce a seniory se zájmem o historii a kulturu.

V bezprostřední blízkosti zámku se nachází zámecký park, který je stylizován do Dětského ráje. Objevíte zde Pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek a víl od známé objevitelky pohádkové země Vítězslavy Klimtové, peklo s čerty v podzemí, perníkovou chaloupku s Ježibabou, kocoura Mikeše, Mini Zoo, dětské hřiště a muzeum.

Součástí zámeckého  parku je stálá výstava 32 miniatur českých hradů, zámků a dalších historicky zajímavých objektů z celé ČR.

Součástí areálu je Sport centrum Na Zámečku, které nabízí sportovní vyžití v tenisu, golfu, kopané a zároveň zasedací a restaurační prostory s možností ubytování. Je zde i vinný sklípek, velký výběr vín, venkovní gril a vaří zde známí kuchaři z TV a Magické zahrady.


Podrobné informace

Adresa: Kunice,
GPS: 49.92888889, 14.6675
tel.: 420 323 665 445
e-mail: sportcentrum@zamekberchtold.cz
web: www.zamekberchtold.cz

Hodnocení


Zámek Berchtold - školní exkurze

Zámek Berchtold - Dětský ráj - Programy pro MŠ a ZŠ

Zámek Berchtold - Dětský ráj - Programy pro MŠ a ZŠ

Programy pro MŠ a ZŠ, zaměřené na přírodu, sport, historii a české pohádky, jsou realizovány v zámeckém parku. Tam na děti čeká dětský ráj, mini zoo, 32 miniatur českých hradů a zámků a další atrakce a zajímavosti. V zimě je možné zorganizovat program ve vytápěné hale.

Kunice

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Šťastná země Radvánovice - Bramborák

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »