Pension Horské Zátiší - Horní Mísečky


Ukázat na mapě +420 606 911 708        snebergrova@intersport.cz  |  www.horskezatisi.cz
Pension Horské Zátiší - Horní Mísečky
Pension Horské Zátiší - Horní Mísečky, Zdroj: www.horskezatisi.czPension Horské Zátiší - Horní Mísečky, Zdroj: www.horskezatisi.czPension Horské Zátiší - Horní Mísečky, Zdroj: www.horskezatisi.czPension Horské Zátiší - Horní Mísečky, Zdroj: www.horskezatisi.czPension Horské Zátiší - Horní Mísečky, Zdroj: www.horskezatisi.cz

Rodinný pension v Krkonoších na Horních Mísečkách s klidnou atmosférou, vhodný zejména pro pobyt rodin s malými dětmi.


  Pension nabízí ubytování jak v pokojích se sociálním příslušenstvím, tak i v pokojích s umyvadlem (sprcha a WC na patře). Společné sociální zařízení je po celkové rekonstrukci v říjnu 2005, je luxusnějšího charakteru, včetně vysoušečů vlasů.


  Podrobné informace

  Adresa: Horní Mísečky 139, Vítkovice,
  GPS: 50.73566388, 15.56762055
  tel.: +420 606 911 708
  e-mail: snebergrova@intersport.cz
  web: www.horskezatisi.cz

  Hodnocení


  Jak se Vám líbilo ...

  20.09.2016Martin Hejný
  Paní Mileno, mě na tom vašem příspěvku něco neštimuje... v jedné větě píšete, že jste celou porci vraceli a v druhé větě zase píšete, že jste po španělském ptáčku měli střevní potíže... takže, nezlobte se na mě, v jedné nebo druhé větě kecáte, zřejmě v úporné snaze hodit té špíny víc než bylo třeba. Jinak za mě jídlo v zátiší ok. Martin
  Hodnocení: 5
  25.02.2016Věrka - Pardubice
  Dnes jsme navšívili Horské Zátiší - kuřecí špíz neměl chybu. Jen doporučuji!!!
  Hodnocení: 5
  16.02.2016Kája
  Tak když čtu recenze, tak si myslím, že paní Milena byla někde jinde. Jezdím s dětmi do tohoto pensionu již 10 let, v létě i v zimě na týden, nikdy jsme problém neměli. Jsem stejného názoru, že paní Milena byla od konkurence, protože v okolních restauracích to je tragédie. Kuchyně je domácí, bez konzervantů a nesmyslů, když jste ubytovaní, máte vždy výběr z masového a vegetariánského jídla. Úžasný personál a majitelé. Celá rodina se tomu věnuje již 25 let!!!! A to prosím denně!!!! Tento pension má rád lidi a nemá zapotřebí paní Mileno někoho šidit. To je názor můj a jsem jen stálý a spokojený host.
  Hodnocení: 5
  24.10.2015Léňa
  Já a moje rodina tento pension milujeme!!! Vždycky když jsme na Horních Mísečkách našim cílem je jehněčí na Horském Zátiší!! Paní Mileno, zkusila jste to někdy???? Vaše recenze je neadekvátní, protože tato restaruarce nemá chybu!!!! Jste doporučena od konkurence, připadá mi to tak. Tento podnik navštěvuji 15 let a díky majitelům, kteří tomu dávají ve vší úctě 100%, nemá chybu!!!
  Hodnocení: 5
  13.08.2014Pension Horské Zátiší
  Paní Mileno, děkujeme vám za váš názor. Musíme vám dát za pravdu ohledně brambor, které byly skutečně špatné. Kuchař ráno rozdělal nový pytel, který nám dodavatel přivezl ve středu. Bohužel, brambory kuchař uvařil, neochutnal a pravda do brambor nevidíte. Do té doby, než jste přišli, se prodávaly jen jehněčí speciality s knedlíky, vy jste byli první, kdo si dal brambory. Brambory i celý pytel brambor jsme hned stáhli z jídelníčku. Za španělským ptáčkem si však stojíme. Ve 12.00 hodin jako polední menu měli naši ubytovaní hosté (18 rodin – cca 40 osob) právě španělského ptáčka, který připravil kuchař sám, nevaříme z polotovarů. Nikdo, ani malé 2leté děti, neměl do neděle střevní ani žádné jiné problémy. Vlastníme pension nepřetržitě 21 let, jako majitelé se denně podílíme na provozu a jeden z nás byl přítomen i vašeho incidentu. Hned jsme vše řešili. Neměli bychom zapotřebí naše hosty šidit, ubližovat jim, nebo je okrádat. Máme naše hosty rádi a velice si jich vážíme. Doporučuji Vám, podívejte se na rezence BOOKING.COM, TRIPADVISOR a nebo na naše vlastní stránky, kde jsou názory lidí, kteří u nás bydleli, ale hlavně se stravovali nejen delší dobu, ale po několik let.
  Hodnocení: 4
  09.08.2014|Káča
  Dobrý den všem, kteří se chystají navštívit Zátiší na Mísečkách. Jezdím sem mnoho let a nikdy jsem neměla s rodinou sebemenší potíže s ubytováním ani se stravou. Je tu další víkend, co chodíme na Zátiší s partnerem na obědy i večeře, oba jsme měli včera pravého ptáčka a ani jeden z nás nemáme potíže, natož střevní. Líbí se mi, když má člověk svůj názor, ale na nekompromisní kritiku jsem z podstaty alergická. Kdo ví, zda potíže pisatelů shora nebyly třeba ze snídaně nebo ze střevní chřipky, kterou si přivezli ze zahraniční dovolené. To už se nikde neuvádí. Tedy za mě a celou rodinu - na Mísečkách jedině do Zátiší.
  Hodnocení: 5
  08.08.2014Milena
  Já bohužel doporučit nemohu. Dnes jsme tam byli na obědě a přestože jsme byli velice hladoví, celu porci jsme vraceli. Brambory byly totiž kyselé!Po španělském ptáčku, který se jevil OK, jsme měli střevní potíže. Návštěva tohoto místa je o zdaví, nechoďte tam.
  Hodnocení: 1
  08.02.2014Miluška
  Perfektní, vřele všem doporučuji. Pro rodiny s dětmi to nejlepší, co jsem zažila v českých horách.
  Hodnocení: 5


  Vložte Vaše hodnocení


  Jméno / přezdívka
  Váš e-mail
  Text
  Hodnocení                            
  Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


  Kontrolní kod


  Vyberte si
  své město:
  Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.  Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

  Kurzy a kroužky

  Železná Ruda, Špičák - SKI 4 FUN

  Přehled kurzů a kroužků

  Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

  Tábory a pobyty

  Statek Bernard - Vánoční trhy

  Nabídka táborů a pobytů

  Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

   Školní exkurze a výlety

   Zimní stadion Bílina

   Výběr školních exkurzí a výletů

   Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

   Poslední komentáře ...

   Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

   Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

   Hmatová stezka bez bot v Brně

   ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

   Horská chata Třeštík

   Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

   Táborová osada Miličín

   Super tabor

   Zobrazit další příspěvky »