Pension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí


Ukázat na mapě +420 602 292 067        info@pension-bavlnka.cz  |  www.pension-bavlnka.cz
Pension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí
Pension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí, Zdroj: www.pension-bavlnka.czPension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí, Zdroj: www.pension-bavlnka.czPension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí, Zdroj: www.pension-bavlnka.czPension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí, Zdroj: www.pension-bavlnka.czPension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí, Zdroj: www.pension-bavlnka.cz

Přijďte si vychutnat rodinnou atmosféru v útulném penzionu uprostřed malebné jihočeské krajiny. Celá vaše rodina se u nás bude mít jako v Bavlnce. Nechte se u nás hýčkat a své děti vyřádit! Vybavení a služby penzionu jsou úzce specializovány na pobyty rodin s dětmi.

 • Kapacita: 25 osob
 • Pokoje/apartm.: 2 apartmány, 4 pokoje

Pro děti je připravena prostorná herna vedle jídelny, dětský koutek, venkovní hřiště. Půjčujeme jízdní kola i s dětským přípojným vozíkem. Vaříme výlučně domácí stravu.

Připravili jsme pro Vás 6 veselých pokojů různých velikostí. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení a je vybaven dřevěným nábytkem.


Vnější vybavení:

 • velké dětské hřiště s dřevěnými prolézačkami, skluzavkou, pískovištěm, houpačkami před penzionem
 • prolézačka ve stylu pirátské lodi ve dvoře penzionu

Vnitřní vybavení:

 • herna plná hraček
 • dětský koutek v jídelně
 • společenská místnost
 • stolní fotbálek
 • minikuchyňka

 


Podrobné informace

Adresa: Dvory nad Lužnicí 16, Dvory nad Lužnicí,
GPS: 48.8609811111, 14.8912833333
tel.: +420 602 292 067
e-mail: info@pension-bavlnka.cz
web: www.pension-bavlnka.cz

Hodnocení


Pension BAVLNKA - Dvory nad Lužnicí - kurzy a kroužky

Jak se Vám líbilo ...

10.12.2015hQjXuYjo
I officially join the hoselems next Monday the 1st of August (homeless as in not having a place to call my own moving in with my 74 y/o mother something Im not proud of). Im unable to work, my VA doctors have stated Im unable to work and put it clearly in my medical notes. The Seattle VBA who is responsible for my partial disability pay of $1227 has taken 9 months so far to decide whether the VA doctors whove cared for me for four years can be believed before they shell out a full-time benefit. Nine months to see if the VBA agrees with the VAs own medical system and no end in sight. Shinsekis had enough time to fix the problem and its gotten worse. I wonder how many hoselems veterans have been forced to the street while waiting for the VBA to do its job?
Hodnocení: 2
10.12.2015pzDwJXzm
SUBJECT : EMPLOYMENT OF MY SON ON BASIS OF “ EMPLOYEES SON QUOTA” FOR DECEASED EMPLOYEES.It is to state that my husband Muhammad Kamil Khan deertapd on 29 April 2011 was served at OGDCL for 30 years devotedly.As my husband is only bread earner of our family. I have only one daughter and son and my son is done MBA (finance). After the death of my husband we are facing great distress financially and psychologically.I have send an application to OGDCL they reject the application and current Managing director ogdcl Mr. Masood Siddiqui replied that the policy is only for staff not for officers. Although he was the one of the member of organization who worked hard and gave his 30 years of services to make this company successful and now after his death the company refused to help our family. Why this discrimination does the officers dont eat or the officers dont have the families.In this regard it is requested to please help us.I will always grateful to you.JAHANARA KAMILWidow of late Muhammad Kamil KhanSr. Accountant, OGDCL, (OG-102340)Flat no A-207, Hunaid City, Blk-17,Gulistan-e-Johar. Karachi.Phone no: 03335251430 / 03332315988
Hodnocení: 4


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »