Lanový park - Monkey Park - Harrachov


Ukázat na mapě +420 481 528 248        bobovkaharrachov@quick.cz  |  www.bobovka.cz
Lanový park - Monkey Park - Harrachov
Monkey Park Harrachov, zdroj www.bobovka.czMonkey Park Harrachov, zdroj www.bobovka.czMonkey Park Harrachov, zdroj www.bobovka.cz

MonkeyPark Harrachov je situován v okolí poslední zatáčky bobové dráhy Harrachov. Lanový park je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky.

MonkeyPark Harrachov“ je situován v okolí poslední zatáčky bobové dráhy Harrachov. Disponuje 14 překážkami a je 273 m dlouhý. Poslední dvě překážky lanového parku vedou adrenalinovým 117 m dlouhým skluzem po laně nad horským jezírkem.

Atraktivita „MonkeyPark Harrachov“ spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 – 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální „základny“, na nichž si návštěvník jednak odpočine, a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou. Jeho umístění přímo do prostoru vzrostlého lesa přitom umocňuje celý zážitek. Návštěvník se tak pohybuje „mezi nebem a zemí“, ale je – na rozdíl od umělých lanových center – stále v přírodě, pod korunami stromů a s bonusem atraktivního „přeletu“ horského jezírka.

Každý návštěvník dostane před zahájením překonávání překážek „MonkeyPark Harrachov“ potřebnou odbornou instruktáž a i jeho další pohyb je stále pod dohledem výrazně označených instruktorů. Každý je „ustrojen“ do speciální profesionální výstroje včetně dvou jistících úvazků, které jsou trvale připojeny na jistící lano. Návštěvník je tak po celou dobu lezení lanovým parkem kvalitně a dvojnásobně jištěn proti pádu. I kdyby někdo z jakýchkoliv důvodů nemohl své lezení „MonkeyPark Harrachov“zvládnout, může být z kteréhokoliv místa během několika minut „spuštěn“ v prostoru trvale přítomným lezeckým instruktorem.


Podrobné informace

Adresa: Nový Svět 603, Harrachov,
GPS: 50.77888056, 15.41599167
tel.: +420 481 528 248
e-mail: bobovkaharrachov@quick.cz
web: www.bobovka.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

18.04.2013Jedtesdetmi.cz
Omlouváme se Hance Kaštákové a uvádíme správný odkaz na ceník Monkey Parku: http://www.bobovka.cz/?call=harrachovmank-cenik. Stejně jako Petra, i nás webové stránky provozovatele lanových parků trochu zmátli. Ale příště budeme určitě lépe číst:-).
Hodnocení: 1
18.04.2013Hanka
Ceny jste dost pokazili, nejedná se o Špindlerův Mlýn ale o Harrachov!!! Vážený Jedtesdetmi.cz!!! Čtěte!!! Hlupáku!!!! Cena je 250,- pro dospělého a 200,- za dítě!!! Hana Kaštáková, Harrachov
Hodnocení: 5
15.08.2011Jedtesdetmi.cz
Cena pro dospělého činí 450 Kč. Aktuální ceník najdete na www.bobovka.cz/?call=spindlmank-cenik.
Hodnocení: 0
12.08.2011Petr
dobry den, kolik vyjde na jednoho dospeleho monkey park ?nikde nemuzu najit cenik dekuji za odpoved
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Rodinný výlet - Kolem jezera Altaussee

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »