Baby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany


Ukázat na mapě +420 323 605 426        bc@svetdetinadlani.cz  |  www.svetdetinadlani.cz
Baby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany
Baby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany, Zdroj: www.svetdetinadlani.czBaby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany, Zdroj: www.svetdetinadlani.czBaby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany, Zdroj: www.svetdetinadlani.czBaby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany, Zdroj: www.svetdetinadlani.czBaby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany, Zdroj: www.svetdetinadlani.cz

Malý bazén, vaničky, herna, cvičebna.


Baby Centrum Svět dětí na dlani - malý bazén, vaničky, herna, cvičebna

Zajímáte se o plavání kojenců a malých dětí? Naše  Baby Centrum (BC) SVĚT DĚTÍ NA DLANI vám může nabídnout, to co hledáte. Nejsme žádný veřejný bazén a naše prostory jsou přímo uzpůsobeny pro rodiny s malými dětmi.

Nabízíme pouze klubové prostrory, teplou a slanou vodu 32°C, skupinky dětí 6-7, rozdělených dle věku a pokročilosti, celotýdenní a celodenní provoz, proškolené instruktorky, propracovaný systém na náhradní hodiny - elektronický systém, nutné zázemí: hernu, kojící místnost, přebalovací pulty,ohrádky, baby bar,........přijdťe a uvidíte.


Podrobné informace

Adresa: Černokostelecká 2205, Říčany,
GPS: 49.998316111111, 14.671235277777
tel.: +420 323 605 426
e-mail: bc@svetdetinadlani.cz
web: www.svetdetinadlani.cz

Hodnocení


Baby Centrum Svět dětí na dlani, Říčany - kurzy a kroužky

Jak se Vám líbilo ...

05.10.2015Hanny167
Musím říct, že jsem se už dlouho nesetkala s takovou nevstřícností, jako na kurzech plavání v organizaci Svět dětí na dlani v Říčanech. Začalo to už na druhé hodině, když jsem požádala lektorku, zda by mi do šaten a sprch mohla zapůjčit lehátko pro dítě. Když tam člověk nepřijede s autosedačkou (já bohužel nemám auto a jezdím tam vlakem), tak nemá dítě kam položit, když se chce převléknout a osprchovat. Mají přebalovací pultíky, ale bez jakýchkoliv zábran. Je tam sice ohrádka, ale je příliš nízko a pro dítě není bezpečná. Není možné ho tam nechat a jít se sprchovat. A těžko se pořádně osprchuji s dítětem v náručí. Lektorka řekla, že mi lehátko nepůjčí, a že si musím nějak poradit. Tak jsem si poradila. Vzala jsem si nafukovací přebalovací podložku z jejich pultíku, položila ji na zem a tam jsem syna nechala, když jsem se převlékala. Když jsem to udělala na třetí hodině, pustila se do mě uklízečka, že to nesmím, že by to pak musela pokaždé čistit. Trochu jsem čekala, že tam uklízečka od toho je. Řekla mi, že ostatní maminky si také dokážou poradit, tak proč ne já…. Jak už jsem psala, je to proto, že ony si tam vozí dítě v autosedačce. Bohužel tím to neskončilo. Syn začal být nemocný a vypadá to, že nám víc než půlka kurzu propadne. Když jsem poprosila lektorku, zda bych si to mohla nahradit během příštího kurzu, napsala mi, že to lze jen v případě, že zaplatím další 3 tisíce za dvouměsíční kurz. Navrhla jsem jí, zda by mi z těch omluvených hodin mohla udělat kredit, a když by ráno ten den bylo na hodině místo, tak bych přišla a vybrala si to. Odpověděla, že děti jsou často nemocné, a že se to prostě stává. Já jsem pracovala ve službách tři roky (v hotelu) a vždycky jsem z pozice rezervační asistentky měla možnost být k lidem vstřícná, když třeba onemocněli, měli nějaké speciální požadavky atd. atd… vždycky se to nějak zařídilo, protože jsme nechtěli riskovat negativní komentáře. Očekávala bych, že v organizaci, kde půlhodina plavání stojí 350 Kč a kde jsou zaměřeni na kojence (tudíž by měli počítat s tím, že děti jsou prostě často nemocné), bude aspoň kapka vstřícnosti. Mám z nich pocit, že akorát rýžují peníze a těží z toho, že v Říčanech nemají konkurenci a maminky to nepohodlí prostě nějak překousnou. Svět dětí na dlani bych opravdu nedoporučovala.
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Hrad Kašperk - školní exkurze

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Ruční papírna Velké Losiny - Školní výlet do Muzea papíru

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Playmobil Fun Park Německo (Zirndorf)

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »