Adrenalin Park - Vila Botanika


Ukázat na mapě +420 774 700 301        info@adrenalinpark.com  |  http://www.adrenalinpark.com/lanove-centrum/lanove-centrum-vila-botanika.php
Adrenalin Park - Vila Botanika
Lanové centrum Botanika, zdroj www.adrenalinpark.comLanové centrum Botanika, zdroj www.adrenalinpark.com

Lanové centrum ve Vila Botanice není k dispozici široké veřejnosti a jednotlivým návštěvníkům. Lanové centrum si lze objednat pouze jako skupina. Překážky jsou umístěny ve výšce 11-ti metrů.

Adrenalin park Vila Botanika je lanové centrum postavené na stromech. Nachází se u Unhoště v areálu hotelu a konferenčního centra Vila Botanika.

V korunách stromů, ve výšce 11-ti metrů je systém vysokých lanových překážek. Pod nimi se nachází několik nízkých lanových aktivit. Lanové překážky můžete absolvovat individuálně, nebo za podpory vašich přátel, nebo týmových kolegů.

Areál se nachází 30 minut od centra Prahy, 15 minut od ruzyňského letiště v úchvatném prostředí křivoklátských lesů.

Od 1.7.2009 naše lanové centrum ve Vila Botanice není k dispozici široké veřejnosti a jednotlivým návštěvníkům. Lanové centrum si lze objednat pouze jako skupina.

Podrobné informace

Adresa: Horní Bezděkov,
GPS: 50.082281, 14.068728
tel.: +420 774 700 301
e-mail: info@adrenalinpark.com
web: http://www.adrenalinpark.com/lanove-centrum/lanove-centrum-vila-botanika.php

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

10.12.2015LRG1Y9V13
Saw these in Italy and Poland, and loved the concept.I rent an apatrment and happen to be lessed with a dishwasher, so am also lucky enough to have a cabinet to store dishes while they drain. Dishes that my husband and I use most often, like favorite cups and pairs of dishes and utensils, are just stored in the dishwasher permanently. I keep the kitchen workably clear while I cook, so wash pots and pans as I go along. I hardly ever run the dishwasher, except when I entertain on few occasions and am swamped with piles of dishes and an apatrment full of guests. Otherwise, I hate the waste of soap and water, overhead in power and management, hassle of pre-rinsing and proper stacking, and the noise of running the beast. Rumor has it that the newer dishwashers are more efficient and eco-friendly than my two hands, but its hard to believe after hearing the things splash and whine for three hours in Light Wash mode.To cut down on the potential build-up of water (ergo mold) in the bottom, I sponge the inside of the door down after loading the racks and before closing the door, since most of the dripping occurs while I am washing. I also keep the door cracked open while dishes drain, and run the Drain feature regularly.Still, my dream house will definitely have one of these cabinets and NOT a dishwasher.
Hodnocení: 3


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Aquapark Příbram - Potápění - klub ATOL

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Aquacentrum Bohumín

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Divadlo Alfa Plzeň - ŽABÁKOVA DOBRODRUŽSTVÍ

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »