Zajímavosti, aktuality

Úniková hra i s vašimi menšími dětmi? Jde to!


Často si lámete hlavu nad tím, jak zabavit malé děti, které z nudy vymýšlí nejrůznější lumpárny? Neradi trávíte čas zavření doma, ale naopak s chutí poznáváte nová místa a zážitky, na které pak ještě dlouho společně vzpomínáte? Určitě ani vaší pozornosti neunikl hit současné doby v podobě únikových her. Nabízí se však otázka, zda jsou tyto únikové hry, které se těší stále větší oblibě, vhodné i pro malé děti?
Lavicka-1-1.jpg

 

Úniková hra s malými dětmi? Klidně!

 

Máte chuť na vlastní kůži zažít adrenalin a dobrodružství, který únikové hry nabízí, ale ptáte se, zdali je možné vzít s sebou i vaše menší ratolesti? Naše odpověď zní ano!

 

Únikové hry s menšími dětmi lze skutečně absolvovat. Je to skvělý způsob, jak strávit společně příjemný čas, vyzkoušet něco nového a prověřit, zda jako rodina dokážete pracovat jako tým.

Je potřeba vybrat vhodnou únikovou hru

 

Jste odhodlaní vyzkoušet únikovou hru i s vašimi menšími dětmi? V tom případě pečlivě vybírejte, protože ačkoli skutečně platí, že jsou únikové hry vhodné i pro malé děti, ne každá úniková hra je tomu přizpůsobena. Ještě než se tedy společně vydáte za adrenalinem, měli byste si zjistit, zdali je vámi vybraná hra uzpůsobena i menším hráčům. Předejdete tak zklamání, kdybyste dorazili na místo a ve finále zjistili, že se dané únikové hry vaše malé děti nemohou zúčastnit - to dokáže zkazit celý den.

Únikovka i pro menší hráče? Máme tip!

 

Abychom vám trochu ušetřili hledání, našli jsme únikovou hru vhodnou i pro menší děti za vás. Úniková hra od EscapeX je vhodná pro děti starší 3 let, o čemž se sami můžete přesvědčit na jejich webu, kde to mají jasně znázorněno. Jejich propracovaná úniková hra přitom patří mezi ty nejpovedenější v Praze, navštívit ji proto určitě není špatný nápad. Zárukou je nezapomenutelný zážitek, jak pro dospělé, tak i pro dětiKompletní seznam zajímavostí, aktualit


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Westernové městečko Šiklův Mlýn - TRAKTORSHOW - Farmář roku se Starobrnem

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Naučná stezka Mikuláše Rutharda - Rybník Hejtman

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »