Rubriky
Magazín

Zimní dovolená za rozumnou cenu

Plánujete-li s rodinou vyrazit na podzimní či zimní dovolenou, Vaší pozornosti by neměly uniknout slevové portály, díky kterým se dá pořídit dovolená pro celou rodinu za velmi příznivou cenu.

O slevových portálech slyšel snad již každý. Jsou stále oblíbenější a vyhledávanější, jsou výhodné a stále jich přibývá. Mnozí z nás již objevili kouzlo tohoto zvláštního způsobu nakupování a na vlastní kůži si nakupování přes slevové portály vyzkoušeli. Slevy lákají každého a slevy na internetu nejsou výjimkou.

Podstatnou část nabídky slevových portálů tvoří nabídka výletů, zájezdů a pobytů. Tato nabídka je přitom velmi pestrá – na slevových portálech najdete jednodenní zájezdy, pobyty víkendové i týdenní, tuzemské i zahraniční a samozřejmě také pobyty pro rodiny s dětmi. Není proto obtížné sehnat touto cestou levnou dovolenou nebo levné ubytování pro celou rodinu podle Vašich představ.

Na slevovém portálu  www.zapakatel.cz lze díky široké a pestré nabídce najít výlet či rodinnou dovolenou za velmi zajímavou cenu. Tímto způsobem můžete ušetřit zhruba 45 až 55% z původní ceny pobytu, výjimkou nejsou ani pobyty, na kterých lze ušetřit až 70% běžné ceny.

Příkladem rodinné zimní dovolené za atraktivní cenu může být pobyt v nově zrekonstruovaném hotelu Panorama Resort na Štrbském Plese, za který zaplatíte pouze 50% běžné ceny. Díky této slevě si můžete užít zimní rodinnou dovolenou v nejvýše položeném a nejnavštěvovanějším středisku Vysokých Tater, a to za pouhou polovinu původní ceny. Sleva se vztahuje na ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky; za příplatek se můžete ubytovat také v rodinných dvoupokojových apartmánech s vlastní terasou a nádherným výhledem na panorama Nízkých a Vysokých Tater. Navíc si můžete vybrat mezi třídenním a pětidenním pobytem, nebo si rovnou můžete zakoupit více voucherů a prodloužit tak Váš pobyt. Děti do 3 let mají pobyt zcela zdarma. Pobyt na Štrbském Plese se slevou 50% je možné zakoupit do 21. 10. 2012, uplatnění voucheru je možné až do konce března 2013.

Podívejte se na aktuální přehled všech pobytů a výletů se slevou, které slevový portál Zapakatel. Nezapomeňte, že všechny slevy jsou časově omezené, což platí jak pro samotný nákup, tak pro uplatnění zakoupeného voucheru.