Rubriky
Magazín

Užijte si dovolenou naplno

Na dovolenou do přírody jezdí většina z nás ráda. I největší milovník života ve městě uzná, že jednou za čas je potřeba se sbalit, říct městu “nashle” a vyrazit ven. U rodin s dětmi to je dokonce nutnost.

Hlavně ti nejmenší ocení, když se mohou proběhnout v lese, hrát si někde u vody nebo se v doprovodu rodičů vydat na výlet na tajemný hrad.

Jenže co když se ráno před výpravou počasí pokazí? Místo blankytně modrého nebe a jasného slunce nás přivítají těžké mraky, studený vítr a dešťové kapky bubnující na okno. Mnoho možností jak se v tu chvíli zabavit zrovna není. Pokoj hotelu či penzionu, kde jsme zrovna ubytování, se tak stane jediným útočištěm, kde můžeme přečkat zamračený den. Dospělí jsou otrávení, ale pro ty nejmenší to je hotová pohroma. Každý rodič ví, že je na světě jen málo věcí horších, než když se děti nudí. Pokud při balení na dovolenou pospíchali a zapomněli dětem vzít hru, knížku nebo aspoň karty, situace vypadá téměř tragicky.

Řešením mohou být ALBI herny. Jedná se o aktivitu, do které se před časem začaly zapojovat ubytovací zařízení po celé České republice. Každý takový hotel nebo penzion má pro hosty k dispozici nabídku stolních a deskových her, se kterými je možné strávit čas. Výběr her je široký a vždy je koncipován tak, aby si vybrali jak nejmenší hoteloví hosté, tak i jejich rodiče. ALBI herny nabízí hry vědomostní, dobrodružné nebo hry jenom tak pro radost. Kromě hotelů a penzionů ALBI herny najdete ve vybraných restauracích nebo pohostinství. ALBI herny jsou zárukou, že vás a vaše děti vždy čeká dovolená plná zábavy a dobrodružství, ať je počasí jakékoliv.

http://www.albiherny.cz/