Rubriky
Magazín

Seznam všech únikových her na jednom místě!

Nepřeje o víkendu počasí nebo jen má přijet rodina a chcete s ní něco podniknout? Nabízí se úniková hra, což je skvělá zábava nejen pro celou rodinu, ale také pro partu přátel. Už jste o únikových hrách slyšeli? Pravděpodobně ano, jelikož se doslova jedná o trend současnosti. V rámci únikové hry budete uzavřeni do místnosti, ze které se musíte dostat ven v časovém limitu. Hrubá síla vám však nepomůže, v této situaci bude nejlepším přítelem logické myšlení. Jen to vám pomůže vyluštit dohledané rébusy, hlavolamy a hádanky, které vás dovedou k vytouženému úniku. 

Úniková hra se stala oblíbenou nejen u rodin a skupin přátel, ale také se stala oblíbená u zaměstnavatelů. Únikové hry je možné využít i k teambuildingu, kdy se hned ukáže, jak spolu zaměstnanci umí spolupracovat a jak umí přistupovat k práci pod tlakem (v tomto případě pod časovým tlakem).

Jak vybírat únikovou hru?

Ať už ale chcete únikovou hrou vyplnit volný víkend nebo to má být forma teambuildingu, nabízí se otázka, jak a podle čeho únikovou hru vybírat. Obecně lze říct, že se úniková hra vybírá dle několika kritérií, a sice podle:

Abyste dlouho nepátrali po únikových hrách (vždyť internet je jich plný, hledání by zabralo tunu času), doporučujeme navštívit stránku ExitGames.cz, kde najdete seznam únikových her na jednom místě. Dokonce je k nim napsáno i hodnocení, výběr únikovky tedy bude daleko snazší.

Výhody portálu ExitGames.cz

  • Seznam únikových her na jednom místě
  • Možnost zakoupení vstupenek online s exkluzivní slevou
  • Možnost diskuze a výměny zkušeností s ostatními hráči únikových her
  • Seznam únikových her napříč celou Českou republikou
  • Už žádné zdlouhavé brouzdání na internetu

Tak neváhejte a vyberte si únikovou hru, která vám učaruje na první pohled, a zvládněte ji v časovém limitu jedné hodiny!