Rubriky
Magazín

Kam vyrazit na prázdniny s dětmi

Každou chvilku jsou nějaké prázdniny a rodičům nezbývá nic jiného, než řešení toho, co dělat s dětmi, které mají z ničeho nic hromadu času. Jednou z možností je vyrazit s nimi na nějakou hezkou dovolenou. Nezáleží na tom, zda na víkend či týden, užijete si tak jako tak. Proto jsme pro vás vybrali tři místa, která jsou Baby Friendly.

Penzion Sněžná ve Volarech

Penzion Sněžná ve Volarech se nachází v oblíbené rekreační oblasti Jižní Čechy. V penzionu na vás budou čekat pohodlné a útulné pokoje, ale také polopenze, na které si pochutnáte. Okolní krajina přímo láká k rodinným výletům. Součástí pobytu je nejen šestidenní ubytování, ale také sleva na permanentku do lyžařského areálu a na procedury v konopných lázních nedalekého hotelu.

April hotel Panorama

Pokud hledáte kvalitní ubytování pro sebe a své dítě, můžete využít tohoto balíčku v April hotel Panorama, který se nachází v Rychnově nad Kněžnou. Součástí pobytu je ubytování, snídaně, privátní pronájem wellness Spa centra, košík ovoce na pokoji, WiFi zdarma, ale také masáž pro dospělé. Příjemný začátek pobytu v hotelu vám zajistí uvítací nápoj, pohár pro dítě a dárek na uvítanou.

Hotel Farma Vysoká

Hotel Farma Vysoká je ideální místo pro odpočinek hlavně pro ty, jejichž děti milují koně. Kromě ubytování je v ceně i Snídaně ve formě švédského stolu, masáž pro oba rodiče, celodenní vstup do termálních lázní Chrastava, ale také program pro děti. V tom najdeme tréninkový výcvik pro děti, pro ty menší je připraveno vodění na koni. Po takovém víkendu bude relaxovaný každý.