Rubriky
Magazín

Hodinky Gator aneb Neztraťte na dovolené své dítě

Prázdniny se blíží a spolu s nimi i letní dovolené. Cestujeme s malými rošťáky? Pohlídejte si je, ať se vám neztratí u rybníka, na letišti ani v parku. Jak? Pomocí chytrých hodinek!

Kdo má malé dítě ví, že ho nelze spustit ani na vteřinu z dohledu. Stačí zlomek vteřiny a malý neposeda změní místo. Rodiče se leknou, krve by se v nich nedořezal. Kdo z vás to ještě nezažil?

Cesta na dovolenou je dlouhá a pro děti většinou i nudná. Rodiče bývají unavení a stačí opravdu nepatrná chvilička a dítě se ztratí z dohledu. Zapomeňte na takové chvilky jednou provždy. Pořiďte dětem chytré hodinky Gator.

Hodinky a mobil v jednom

Přes hodinky lze i telefonovat na přednastavená telefonní čísla. Dítě zavolá vám a vy jemu. Nikdo cizí se mu ale nedovolá, nebudou mu chodit žádné nevyžádané otravné esemesky. Stačí si do svého chytrého telefonu nainstalovat ovládací aplikaci, hodinky zaregistrovat a spárovat s aplikací. Pak už jen nastavíte bezpečná telefonní čísla.

Hodinky nosí děti na ruce, je také menší pravděpodobnost ztráty. Nevypadnou z kapsy, neodloží je na stůl.

Jak hodinky fungují?

Dětské hodinky Gator naplno využívají dostupných moderních technologií jako GSM/GPRS technologii, určení lokace pomocí AGPS, GPS, LBS a WiFi. Přesná poloha je následně odeslána do mobilní aplikace v telefonu rodičů.

Mobilní aplikace je k dispozici zdarma a v češtině. Upozorní vás, že dítě došlo do školy, ke kamarádovi či na kroužek.

Proč zvolit právě Gator?

  • Ovládání hodinek je jednoduché a intuitivní. Zvládnou to i malé děti.
  • Hodinky mají digitální i analogový ciferník
  • Mají SOS tlačítko – Stačí ho v případě ohrožení stisknout na déle než 3 sekundy a hodinky vyhlásí poplach. Začnou vytáčet až tři zvolená čísla, do aplikace odešlou aktuální polohu.
  • Můžete si nastavit bezpečnostní zóny, kam dítě může a kam už ne. Při opuštění Safety Zone vás hodinky hned upozorní.

Fungují hodinky Gator i v zahraničí?

ANO. Pokud je v nich česká SIM karta, pak je zapotřebí aktivní roaming. Další variantou je simka země, ve které se nacházíte. Pak není potřeba aktivní roaming, stačí nastavit APN kod operátora.

Pro jak staré dítě jsou hodinky určené?

Hodinky jsou vhodné přibližně pro děti ve věku 3-12 let. Nejčastěji je používají děti, které se samy pohybují a rodiče nad nimi potřebují držet dohled. Ovládání je opravdu jednoduché.

Snadno nahradí mobil. Vzájemně si zavoláte a zároveň zamezíte provolaným stokorunám, hrám na mobilu.  Jejich provoz není finančně náročný a pohybuje se mezi 50-100 Kč měsíčně.