Rubriky
Magazín

Banka vám nepůjčí? Sjednejte si úvěr on-line

Potřebujete si půjčit peníze, ale banka vám nevyhoví? Dnes už není potřeba celé dny obcházet jen banky a finanční společnosti, které půjčky nabízejí. Zasedněte k počítači a sjednejte si úvěr on-line.

Získat nebankovní půjčku bývá oproti půjčce bankovní výrazně jednodušší a rychlejší. Celá řada společností nabízí půjčení peněz takřka okamžitě nebo během několika málo dní od podání žádosti. Většina nebankovních institucí poskytuje půjčky bez nutnosti ručit majetkem a peníze se dají půjčit jednoduše a pohodlně přes internet.

On-line vyřízení půjčky u nebankovní společnosti je dnes již běžnou praxí, obzvlášť u menších úvěrů od 1 000 Kč do 50 000 Kč. K penězům se tak dostanete i bez zdlouhavého ověřování, dokazování, čekání a hlavně bez nutnosti někam chodit. Peníze můžete mít na účtě už za pár dní nebo dokonce hodin. Tak snadné to je.

Půjčit si může téměř kdokoli

Překvapily vás nečekané výdaje, které potřebujete okamžitě zaplatit, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Z bryndy vás vytáhne mikropůjčka či úvěr střední velikosti ve velikosti až desítek tisíc korun. Dobře vám poslouží i před výplatou, před Vánocemi či v létě, kdy chcete vyrazit na hezkou dovolenou.

●      Půjčku může získat každý od 18 let

●      Je bez poplatků předem

●      Peníze lze většinou získat i bez doložení příjmu

●      Často nevadí ani záznam v registru dlužníků

Bez zástavy či ručení druhé osoby můžete však získat i částku v řádech statisíců korun. Žádat o ní můžete osobně, ale také po internetu. U vyšších částek je však nutné předložit doklad totožnosti a často i potvrzení o výši příjmu, případně daňové přiznání. Ať už žádáte o účelovou nebo neúčelovou půjčku, ručení většinou nepotřebujete, to jen v krajních případech a dále při půjčování si větších částek.

Okamžité vyřízení a peníze ihned

Jelikož u většiny on-line nebankovnch úvěrů není požadováno ručení, může být půjčka poskytnuta téměř okamžitě. Již do 15 minut od podání žádosti se dozvíte, zda byla vaše žádost schválena či nikoliv. Peníze vám pak budou vyplaceny bezhotovostně na účet, a to už za pár dní, hodin, nebo dokonce minut, v závislosti na typu půjčky.

V případě žádosti o půjčení vyšší částky požaduje často i nebankovní společnost doložení vašeho čistého měsíčního příjmu. Spolu s výpisem registru dlužníků je to pro ni jediný doklad, kde si může ověřit, že jste schopni půjčku skutečně splácet.

A máte po starostech

Rychlé a snadné získání úvěru vám může pomoci v nesnázích. Ovšem velmi důležité je následné dodržování pravidel, které jste při žádosti o úvěr odsouhlasili. Včasné splácení je tím nejzákladnějším, co je potřeba plnit, abyste se vyhli případným sankcím a dalším problémům.