ZOO park Rapotín


Ukázat na mapě 420 583 216 197        skanzenmuzeum-rapotin@seznam.cz  |  www.skanzen-rapotin.unas.cz
ZOO park RapotínPodrobné informace

Adresa: U lávky 34, Rapotín,
GPS: 49.976466666666, 17.006708333333
tel.: 420 583 216 197
e-mail: skanzenmuzeum-rapotin@seznam.cz
web: www.skanzen-rapotin.unas.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

12.03.2016Jan
Nikdy jsem horší muzeum/skanzen neviděl. Nedoporučuji. Divím se, že to tam ještě nikdo nezavřel.
Hodnocení: 1
25.08.2015Zdena Malá
Dětské atrakce = sbírka rezavých prolézaček z dob dávno minulých. Pak následuje procházka po zámkové dlažbě kde jsou podivné sochy- jeden kýč za druhým. Jezírko je pěkné i rybky v něm, ale to je asi tak první a poslední na co se oko rádo podívá. Ovce zarostlé tunou vlny, velbloud vyhublý na kost. Opičky mají voliéru zřejmě ze staré autobusové zastávky. Slepice s kuřaty je zavřená v maličké králikárně. A nakonec sbírka starého šrotu, který je nazýván jako skanzen. Věřím, že údržba chce hodně času, ale zvířata nelze zanedbávat.
Hodnocení: 1
30.07.2015Lída
Lituji,že jsem na předchozí komentáře nepřišla před naší návštěvou,jedním o slovem katastrofa!U plotu ležel mrtví pštros a na něm mouchy,bohužel jsem to nevyfotila,jelikož jsem táhla syna honem pryč,aby to neviděl.Zvířata zanedbaná,velbloud jen kostra potažená kůží,ten pil z kaluže,kde se tu asi vzala v šilených vedrech.Napáječky jsem v celé ohradě nezahlídla,když pominu tu kaluž.Hřiště pro děti neudržovaný a pouze do 4 a 6 let,takže nakonec jsme odcházeli s pláčem,protože je syn starší,ale je autista a neuměl to pochopit.Opravdu NEDOPORUČUJI!Reklama se nezakládá na pravdě!Škoda peněz a času,který jsme mohli využít někde jinde a lépe.Také nás dojalo,že kolegyni prodali vstupenky pro ztp/p ,měla dcery na vozíku,ale před štěrk to šlo,jen pak dál kde byli velké kameny by si zničili invalidní vozík a i nám chodícím se po kamenech chodilo špatně.
Hodnocení: 1
29.04.2014Jimy
Není to otázka peněz, ale kombinace nevkusu a lenosti dohromady.
Hodnocení: 1
25.04.2014Petr
Také jsme minulý týden navštívili oopark. Musím říci, že příspěvky zde zařazené naprosto přesně vystihují situaci. Špína, nepořádek - prostě naprosté smetiště, zubožená a hladová zvířata, na která silami a prostředky majitelé nestačí. Otřesný zážitek, ze kterého jsme se dlouho vzpamatovávali.
Hodnocení: 5
31.08.2013Jane
musím souhlas. Nic otřesnějšího jsem v životě neviděla. Pohled na ty utrápený zvířata mi trhalo srdce :-p O těch cenách ani nemluvě, každopádně mě pobavila cena za focení a natáčení. To jsem ještě nezažila :-p Ztráta času, peněz a nervů. Nedoporučuji!
Hodnocení: 1
11.06.2012pajinka
Jedním slovem bych skanzen nazvala - HRUZA!! A to doslova....všude hromada šrotu, zvířata v šíleném stavu a dětský koutek...nechápu, jak to může někdo dětským koutkem nazvat - neudržované, rozbité atrakce! Byly jsme hooodně zklamaní. Nedoporučuji!!
Hodnocení: 1
21.07.2011Karolina
Nevím jak někdo může nabízet takovéto \\služby, celý tento nápad na výlet kamsi do Rapotína do Zemědělského skanzenu je jeden velký průšvih. Bombastické reklamy a ve výsledku katastrofa. Mnoho peněz za vstup kamsi do smetiště. Malý dvoreček obklopen ruinami kdysi budov, naházený šrot na hromadě v prachu, zvířata všude okolo v hrozném stavu, děti na hřišti si jen ublíží v trouchnivějících atrakcích. Nedoporučuji.
Hodnocení: 0


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Plaváčci Brno - Cvičení miminek a dětí v Centru tance Dynamic, Brno

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

TOUR DE KIDS 2012 - Cyklistické závody pro děti Brno

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Rozhledna Čebínka u Kuřimi - autor Dezidor, licence CC 3.0 http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.cs

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »