Zayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice)


Ukázat na mapě +420 608 100 440        info@zayferus.cz  |  www.zayferus.cz
Zayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice)
Zayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice), Zdroj: www.zayferus.czZayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice), Zdroj: www.zayferus.czZayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice), Zdroj: www.zayferus.czZayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice), Zdroj: www.zayferus.czZayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice), Zdroj: www.zayferus.cz

Ukázky dravců s poutavým výkladem se pravidelně konají v krásném prostředí Lednického parku. Návštěvníci tuto podívanou sledují z prostorné tribuny, mohou se přímo podílet na ukázce a po skončení programu se mohou s dravci vyfotit.

Již třináctým rokem probíhají ukázky dravců v Lednickém parku. Bez nadsázky se jedná o největší a zároveň nejhezčí místo na ukázky dravců v Evropě (možná i na světě)!

Díky prostoru mohou naši dravci kroužit i několik set metrů ve výškách a pak se střemhlav vrhat na kořist. Někteří létají od rána do večera zcela volně! Žádná civilizace jako elektrické sloupy, auta, ploty atd. dravce neohrožuje! Jen stoleté duby, zelená tráva, modrá obloha poseta bílými mraky a nezbytné ranní mlhy, to jsou společníci našich dravců!

Při hodinovém programu spatříte přibližně třicetpět druhů dravců, jak ve svém přirozeném prostředí létají zcela volně a loví věrohodné makety zvířat. Vše je doprovázeno poutavým výkladem pro děti i dospělé, který je  zaměřený na poznání dravců a ochranu přírody. K pohodlnému posezení slouží prostorná tribuna. Návštěvníci se přímo podílí na ukázce. 

Ke konci programu se všichni můžete vyfotit s dravým ptákem na ruce. Na závěr několik vylosovaných výherců obdrží zajímavé ceny: například barevné fotografie dravců, trička ZAYFERUS, krásné kalendáře na rok 2011, možnost zavolat si supa na vlastní ruku.

A nyní máme velkou novinku v Lednici se poprvé představí lovecký gepard!  Je to nejrychlejší savec na této planetě a bude lovit králika. Jeho zrychlení je z 0 na 100 km/hod je během 3 sekund.  Dokáže skákat i šestimetrovýmy skoky.  Lov s gepardem se prováděl již před 5 000 lety a je starý jak sokolnictví samo.


Podrobné informace

Adresa: Zámecký park, Lednice,
GPS: 48.801615, 16.815013
tel.: +420 608 100 440
e-mail: info@zayferus.cz
web: www.zayferus.cz

Hodnocení


Zayferus - ukázky dravců a sokolnictví (zámek Lednice) - školní exkurze

Zayferus - ukázky dravců v okolí Vaší školy

Zayferus - ukázky dravců v okolí Vaší školy

S našimi dravci navštívíme vaši školu v kterémkoliv koutě ČR. Žáci si dravce prohlédnou a dostanou výklad o tom, čím je který dravec zajímavý. Do ukázek zapojujeme i diváky. Pro děti děláme soutěže - soutěží se o naše pexesa s dravci a je možnost si zavolat dravce na ruku. Po krátkém a poučném výkladu začínají lety. Všichni dobře vidí a slyší, k ozvučení používáme profesionální zvukovou aparaturu.

Lednice

Jak se Vám líbilo ...

22.09.2016Skvaf
Viděla jsem představení opakovaně a velice moc se mi líbilo - určitě se ještě chci přijít zase podívat.
Hodnocení: 5
21.08.2011BOHDANA
Navštívila jsem zámek Lednice a netušila jsem,že mě čeká daleko větší zážitek v podobě vaší přehlídky dravců,bylo to ÚŽASNÉ,nic podobného jsem nikdy neviděla....včetně poutavého výkladu skvělého moderátora...ASI JSEM SE ZAMILOVALA....můžete mu to někdo říct?...děkuji
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Hřiště BezBot České Budějovice - Labyrint

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »