Zámek Staré Hrady


Ukázat na mapě 420 602 302 265        info@starehrady.cz  |  www.starehrady.cz
Zámek Staré Hrady
Zámek Staré Hrady, Zdroj: www.starehrady.czZámek Staré Hrady, Zdroj: www.starehrady.czZámek Staré Hrady, Zdroj: www.starehrady.czZámek Staré Hrady, Zdroj: www.starehrady.czZámek Staré Hrady, Zdroj: www.starehrady.cz

Není snad pohádkovějšího místa, než jakým je hrad a zámek Staré Hrady. Prohlídkové trasy vás zavedou do zámecké pohádkové půdy i do hradního sklepení a provázet vás budou samotné čarodějnice a princezny!


Pohádkové Staré Hrady nabízí návštěvníkům tři prohlídkové okruhy. V prvním z nich se dozvíte, jak se žilo za císaře pána Františka Josefa I., další dva okruhy s názvem Časem zpátky do pohádky nadchnou především děti. V tajemném zámeckém sklepení, kde se ukrývají skřítci, čertíci a strašidláci, uvidíte mimo jiné velkého ochočeného draka z lesního království, rodinku starohradského obra, palác plný skřítků a ledové království. Naopak v hradní pohádkové půdě bydlí kouzlobabky a čarodějnice různých kategorií. Budete mít možnost nahlédnout do jejich kuchyně i prádelny a zkusíte, jestli vás časostroj vrátí zpátky do pohádky. Oběma pohádkovými okruhy vás provedou pohádkové bytosti, které mají připravené zábavné soutěže, hádanky a další překvapení.

Součástí zámku je také Čarodějná Bestyjola, kde se starohradské čarodějnice a kouzlobabky starají o svá zvířátka a jiné potvůrky a kde vaří kouzelné lektvary. Pohádkové bytosti na Starých Hradech ožívají také během mnoha akcí, které se zde konají – ať už se jedná o letní Pohádkové rejdiště, podzimní Pohádkové posvícení nebo zimní a vánoční prohlídky.


Podrobné informace

Adresa: Staré Hrady,
GPS: 50.38637222, 15.21365556
tel.: 420 602 302 265
e-mail: info@starehrady.cz
web: www.starehrady.cz

Hodnocení


Zámek Staré Hrady - školní exkurze

DO POHÁDEK čaroděje ARCHIBALDA I.

DO POHÁDEK čaroděje ARCHIBALDA I.

Celoroční výlet pro děti i dospělé do pohádek čaroděje Archibada I. na hrad a zámek Staré Hrady u Jičína.

Staré Hrady
Staré Hrady u Jičína - Zážitkový výlet pro MŠ a ZŠ

Staré Hrady u Jičína - Zážitkový výlet pro MŠ a ZŠ

Nechte se unést atmosférou čarodějné pohádkové prohlídky. Neváhejte a vydejte se na cestu za slunce i deště . Vstupte do světa pohádek, tajů a kouzel, kde dobro vítězí nad zlem chytrostí a humorem, kde stromy rostou až do nebe a kytky mají kouzelnou moc. Vydejte se na cestu do světa, v němž se daří hlavně pohádkám a zázraky se opravdu dějí.

Staré Hrady

Jak se Vám líbilo ...

27.02.2013Gába
Báječný výlet. Byli jsme s dětmi (3 a 7) navštívily jsme obě pohádkové trasy a skvěle jsme si to užili. Určitě doporučuji vyzkoušet starohradskou medovinu :)
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Techmania science centre

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »