Zábavný park Bongo Brno


Ukázat na mapě +420 777 639 172        info@bongobrno.cz  |  www.bongobrno.cz
Zábavný park Bongo Brno
Zábavný park Bongo Brno, Zdroj: www.bongobrno.czZábavný park Bongo Brno, Zdroj: www.bongobrno.czZábavný park Bongo Brno, Zdroj: www.bongobrno.czZábavný park Bongo Brno, Zdroj: www.bongobrno.czZábavný park Bongo Brno, Zdroj: www.bongobrno.cz

Komu by se nesnilo o cestě kolem světa? V Bongo Brno ji můžete podniknout za jediný den! V hale o ploše téměř 3000 m2 najdete spoustu atrakcí, každá přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za každého počasí tak můžete prožít den plný zábavy a pohybu.


V hale na ploše 2800 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jiný světadíl či zemi. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu kolem světa.

Proč se u nás líbí dětem:

BONGO BRNO přínaší dětem možnost prožít za každého počasí den plný zábavy, pohybu a nejrůznějších opičáren. Na společných výpravách si najdou nové kamarády, při překonávání rozmanitých překážek si zvýší své sebevědomí. U nás se skutečně fantazii žádné meze nekladou. Dobrodružství, zábava, pohyb ...

Proč se u nás líbí dospělím:

Všechny atrakce v hale podléhají přísným bezpečnostním i hygienickým předpisům. Díky tomu si mohou dospělí bez obav o své ratolesti užívat návštěvy haly v prostorách bistra, nebo si sami vyzkoušet některé z mnoha atrakcí. Kromě zmiňovaného občerstvení park BONGO nabízí rodičům čtenářský a internetový koutek, nebo sledování různých projekcí, vystoupení a programů. Bez problémů tak může u nás celá rodina dohromady strávit společný čas bez stresu a přitom si i aktivně odpočinout.