Wellness hotel PANORAMA - Těchov


Ukázat na mapě +420 516 418 111        recepce@hotelpanorama.cz  |  www.hotelpanorama.cz
Wellness hotel PANORAMA - Těchov
Wellness hotel PANORAMA - Těchov, Zdroj: www.hotelpanorama.czWellness hotel PANORAMA - Těchov, Zdroj: www.hotelpanorama.czWellness hotel PANORAMA - Těchov, Zdroj: www.hotelpanorama.czWellness hotel PANORAMA - Těchov, Zdroj: www.hotelpanorama.czWellness hotel PANORAMA - Těchov, Zdroj: www.hotelpanorama.cz

Wellness hotel PANORAMA je hezký a dobře vedený rodinný wellness hotel, se slanými bazény (vnitřní i venkovní), v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko.

 • Ceny: od 600 Kč/os.
 • Kapacita: 134 osob
 • Pokoje/apartm.: 58 pokojů
 • Pro děti: zookoutek, venkovní i vnitřní bazén, tobogánek, houpačky, houpadla, dětský kotek, velká trampolína letní programy pro děti

Dobře vedený rodinný wellness hotel s dokonalým zázemím pro rodinnou rekreaci a wellness pobyty po celý rok a za každého počasí.

Tradice hotelu je již 20 let. Předností je kvalitní stálý personál. Hotel je držitelem ocenění Společnost přátelská rodině v Jihomoravském kraji a je zapojen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU.


Ubytování:

Hotel je trvale obnovován a rekonstruován. Poslední rekonstrukce je z roku 2011. Pokoje jsou velice hezké, prostorné a mají vysoký standard. Ubytování je možné jak v pokojích PANORAMA CLASSIC NEW odpovídajících hotelu ***, tak ve vyšší kategorii SUPERIOR.

Pokoje jsou vybaveny sat TV, sociálním zařízením se sprchou a WC, fénem, telefonem. Postele jsou šíře 90 cm resp. 100 cm u kat.SUPERIOR. Pokoje SUPERIOR mají navíc ledničku, safe a některé možnost klimatizace za příplatek.

Většina pokojů je nekuřáckých a má balkony a nádherný výhled. Ve všech pokojích je pevná linka internetu a je v ceně ubytování. Ubytování s domácími mazlíčky je mžné za příplatek. 


Vnější vybavení:

Hotele se nachází v nádherném přírodním prostředí nad městem Blansko s dálkovým výhledem. Propast Macocha a Punkevní jeskyně jsou do 5 km chůzí po turistické značce. Přímo za hotelem je romantický rybník s možností rybolovu. Povolenky pro rybáře prodává recepce.

Hotel má tenisový kurt s umělým povrchem, travnaté hřiště pro sportovní a míčové hry. Hotel je do písmene "U" s atriem, plným zeleně a květin. V něm je kromě zahradní restaurace s grily venkovní zážitkový bazén se slanou dohřívanou vodou, velká trampolína, pískoviště a četný mobilář pro děti. Za hotelem je unikátní letní zookoutek v němž se děti mohou starat o oslici Rozárku, kozu, ovečku, králíky a morčata. Venkovní prostředí propojené s hotelovým provozem Vás nadchne....zejména Vaše děti. Doporučujeme prohlídku fotogalerie na webových stránkách hotelu: www.hotelpanorama.cz 


Vnitřní vybavení:

Hotel má především hezké wellness centrum, kde je vnitřní teplý slaný bazén 31°C, whirlpool, parní bylinná sauna, finská sauna, infrasauna, solární louka a Kneippova šlapací koupel.

Stejně tak i venkovní zážitkový bazén je slaný a díky dohřívání je v provozu od dubna do října a to převážně o teplotě 28°C-34°C. Venkovní bazén má masážní lavici, perličkovou lavoci, chrlič a pro děti i malý  tobogánek. V případě nevlídného počasí je i venkovní bazén zastřešen a je možno jej naplno využívat.

Hotel má malou tělocvičnu, ping-pong, dětský koutek a houpadla v interiéru.


Stravování:

Stravování probíhá v restauraci či ve venkovním prostředí zahradní restaurace. Restaurace je otevřena každý den od 7:00 do 22:00 a v pátek a sobotu do 24:00. Snídaně jsou formou bohatého bufetu a jsou v ceně ubytování.

Večeři si mohou stejně jako jakékoliv stravování zvolit formou výběru z širokého jídelního lístku, nebo si objednat polopenzi. Ta je tříchodová a to s výběrem hlavního chodu z více variant, kdy jedno jídlo je bezmasé a jedno sladké. Cena polopenze je 200,-Kč za dospělou osobu a 150,-Kč za dítě. Při pobytu na 3 a více nocí je možno PŘÍMO u hotelu objednat a zaplatit balíček RODINNÁ DOVOLENÁ S BONUSEM. O tomto balíčku se více dozvíte na webových stránkách hotelu, nebo Vám budou zaslány domů e-mailem na vyžádání, včetně přesné konečné cenové kalkulace pro Vaši rodinu.

Balíček je ideální v letním prázdninovém období a jeho předností je SLEVA 50% na polopenzi u dospělých a  SLEVA 35% u dětí. Zaplatíte za ni v roce 2012 jen 98,-Kč a to jednotně za dospělého i dítě.

Restaurace v hotelu se jmenuje Češkovický hostinec a ceny v ní jsou zcela bežné, jako v jakékoliv jiné hospodě na Moravě. Není třeba se obávat luxusních hotelových cen.

Jelikož je hotel zapojen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU, je odborně i fakticky schopen řešit bezlepkovou dietu. Je ale nezbytné toto nahlásit předem a svoje potřeby upřesnit do objednávky.


Podrobné informace

Adresa: Těchov 168, Blansko,
GPS: 49.377427, 16.675358
tel.: +420 516 418 111
e-mail: recepce@hotelpanorama.cz
web: www.hotelpanorama.cz

Hodnocení


Wellness hotel PANORAMA - Těchov - kurzy a kroužky

Klub Matýsek - Plavání rodičů s dětmi v bazénu hotelu Panorama Blansko

Klub Matýsek - Plavání rodičů s dětmi v bazénu hotelu Panorama Blansko

Vážení rodiče, pro Vás, kteří máte raději slanou vodu, jsme zorganizovali plavání na hotelu Panorama v Blansku - Češkovicích. Bazén se slanou vodou je komfortní pro Vás i Vaše děti. Teplota vody 31°C.

Blansko

Jak se Vám líbilo ...

27.05.2015AlVec
Mohu jen doporučit. Byli jsme zde s rodinou 3x a především s hodně malými dětmi je to tam velká pohoda. Personál je na děti zvyklý a vstřícný. Je tam spousta věcí přizpůsobena právě dětem- počínaje jídelními židličkami, postýlkami, hernou, dětským programem, velkým pískovištěm, konče zvířecím koutkem, kde děti mohou pomáhat s péčí o zvířátka - kozy, oslíci, králíci...
Hodnocení: 4


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »