Táborová základna Olešná


Ukázat na mapě +420 777 822 610        olesna@klubicko.eu  |  www.olesna.wgz.cz
Táborová základna Olešná
Táborová základna Olešná, Zdroj: www.olesna.wgz.czTáborová základna Olešná, Zdroj: www.olesna.wgz.czTáborová základna Olešná, Zdroj: www.olesna.wgz.czTáborová základna Olešná, Zdroj: www.olesna.wgz.czTáborová základna Olešná, Zdroj: www.olesna.wgz.cz


Táborová základna Olešná

Táborová základna leží v krásném kraji, uprostřed malé vesničky Olešná, obklopené lesy a loukami, poblíž Nového Města na Moravě, v oblasti Českomoravské vrchoviny.

Budova základny ještě nedávno sloužila jako mateřská škola. V současné době z ní vzniklo rekreační zařízení pro 31 človíčků. Základna je především vhodná pro pořádání soustředění a táborů dětských organizací, domů dětí a mládeže, sportovních oddílů a klubů. Je však též vhodná pro školy v přírodě, rodinnou rekreaci a speciálně pro seniory připravujeme pobyty, kdy kromě ubytovacích a stravovacích služeb nabídneme i zajímavé doplňkové programy.
Pokud tedy vás naše stránky zaujmou, doporučuje si včas pobyt u nás rezervovat.

Vzhledem k tomu, že naše zařízení podhléhá hygienickým normám, které jsou platné pro školská zařízení, není možný pobyt s vaším zvířecím kamarádem. Děkujeme za pochopení.

Popis budovy

 

V přízemí budovy se nachází stravovací část, tedy jídelna, kompletně vybavená kuchyně a  sklady sloužící pro přípravu jídel. Jídelnu lze též využít jako společenskou místnost či učebnu. Dále se v přízemí nachází místnost pro personál a personální sociální zařízení. K uložení kol, případně lyží, poslouží místnost přístupná ze zadní části budovy. Součástí budovy - přízemí je obecní knihovna, která je ubytovaným po dohodě k dispozici, na budově je umístěn internetový kiosek se stálým přístupem  zdarma. S jídelnou a kuchyní sousedí třílůžkový pokoj, který má sloužít jako marodka.
V prvním podlaží je ubytovací část, čtyři šestilůžkové pokoje a jeden pokoj čtyřlůžkový. Šestilůžkové pokoje jsou vybaveny třemi palandami, nočními stolky, skříní, konferenčním stolkem a taburetkami.  Čtyřlůžkový pokoj je vybaven válendami, nočními stolky, skříní, stolem se čtyřmi židlemi a osobním počítačem s volným přístupem na internet.  Tento pokoj je uvažován k využití pro dospělé, je zde k dispozici též vybavená lékárnička. V prvním patře se nachází sociální zařízení a klubovna, která může sloužit též jako herna, společenská místnost či učebna. Klubovna je vybavena stoly a židlemi, televizorem, DVD přehrávačem, minivěží a čtyřmi osobními počítači s volným přístupem do sítě internet.
Celá budova je pokryta wi-fi signálem pro práci v této síti pomocí přenosného počítače.

 Provozovatel: DDM Nové Město na Moravě, info@klubicko.eu

 

V budově proběhla v prvním pololetí roku 2008 v interiérech rekonstrukce a základna byla vybavena novým nábytkem. K dispozici je zcela nová ubytovací část a sociální zařízení.

Podrobné informace

Adresa: Olešná, Nové Město na Moravě ,
GPS: 49.548037221, 16.126279444
tel.: +420 777 822 610
e-mail: olesna@klubicko.eu
web: www.olesna.wgz.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Lanové centrum Baldovec - programy pro školy

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Krytý bazén Všestary - Český červený kříž

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »