Šťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál


Ukázat na mapě +420 731 382 921        cerny@stastnazeme.cz  |  www.stastnazeme.cz
Šťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál
Šťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál, Zdroj: www.stastnazeme.czŠťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál, Zdroj: www.stastnazeme.czŠťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál, Zdroj: www.stastnazeme.czŠťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál, Zdroj: www.stastnazeme.czŠťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál, Zdroj: www.stastnazeme.cz

Tento přírodní zábavní dětský areál je plný atrakcí, o kterých se dětem jen snilo! Houpačky, prolézačky, trampolíny, dřevěný hrad, jízda na koních a na elektrovozítkách… V průběhu sezony jsou navíc tyto stálé atrakce doplněny o originální doprovodný program.

Přírodní areál Šťastná země vznikl v roce 2004 a během své existence si získal množství stálých návštěvníků, především z řad rodin s malými dětmi.

Kromě originálních programů podpořených množstvím doprovodných aktivit nabízí návštěvníkům také:

 • dřevěný hrad
 • trpasličí vesničku
 • houpačky
 • prolézačky
 • pískové rýžoviště s pravými českými granátky
 • vzduchové trampolíny
 • prožitkový Geopark

Prožitkový geopark je dobrodružná, hravá i poučná stezka s interaktivními prvky, která je naším příspěvkem k rozvoji Goeparku Český ráj. Je zde umístěno 16 tabulí s informacemi o České ráji, přírodě a geologii. Příchozí si na místě mohou vyzkoušet, jak se proplavuje písek, názorně uvidí meandrující koryto Jizery, dřevěný hrad na skále, adrenalinové závěsné lávky i přechody bažinou.

 


Podrobné informace

Adresa: Radvánovice 11, Karlovice,
GPS: 50.5513097222, 15.2235641666
tel.: +420 731 382 921
e-mail: cerny@stastnazeme.cz
web: www.stastnazeme.cz

Hodnocení


Šťastná země Radvánovice - dětský zábavný areál - školní exkurze

Šťastná země Radvánovice - program pro MŠ, 1. st. ZŠ a 2. st. ZŠ

Šťastná země Radvánovice - program pro MŠ, 1. st. ZŠ a 2. st. ZŠ

Speciální programy pro MŠ, 1. stupeň ZŠ a nově také pro 2. stupeň ZŠ. Programy pro školy probíhají běhěm jarních (květen, červen) a podzimních dnů (září). Programy: Toulky Českým rájem, Cestování po světadílech a Historická řemesla.

Karlovice

Jak se Vám líbilo ...

11.09.2016Pepa
Šťastnou zemi jsem navštívil s dětmi 10.9.2016 Za cenu vstupného 380,- Kč 2 dospělí 2 děti. NEDOPORUČUJI. Pro děti jen prolízačky, které už jsou dnes na každém dětském hřišti. Nějaký posun v atraktivitě pro rodiče a děti žádný. Některé Slámové sochy nebo jak je nazvat můžou být i nebezpečné. Před slůncem není moc možnosti kam zajít do stínu, tak, aby rodiče neztratily děti z dohledu. Pře nafukovacími trampolínami už vůbec ne. Tam se všichni pečou od rána do večera. Jako přírodní bludiště - kukuřičné pole ( kdo neví, kukuřičné listy dokážou pěkně pořezat, když se nedáte pozor. Samozřejmě podle pravidel Šťastného světa odpovědnost nese rodič) Ceny za jídlo Masová směs, bramboráčky 3ks ( ze zmraženehé polotovaru 120,- kč. Podáváné na plastovém talířku s plastovým příborem, Hranolky s kečupem 65,- a tak by s e dalo pokračovat dál.
Hodnocení: 1
16.08.2016Alena
Každý rok jezdíme do parku,ale letos jsme odjeli naprosto zklamaní.Starší syn se opět těšil do Lanového centra - zavřené (žádná cedule nebo alespoň na internetových stránkách,nějaké info o tom nikde).Geopark je v čím dál zoufalejším stavu,kde jsou ty časy,kdy tam byla úžasná procházka,plná poučení a zábavy.Dětské atrakce obrostlé kopřivami a různými keříčky přímo kde děti chodí.Našli se i takové atrakce,kde už je uhnilé dřevo,což by asi bylo dobré opravit.Ani některé loňské sochy ze slámy,už mnoho parády nenadělali,těšili jsme se na nové a byly všehovšudy tři.Kontaktní zoo taktéž s kopřivami.Jídlo dost drahé,nato,že jde o smažené.Co musím pochválit,je zvětšení travnaté plochy,díky přesunutí všech zvířat do spodního prostoru,odstranění kovových atrakcí,které se tam moc nehodili.Myslí,že Šťastná země už zažila lepší časy.
Hodnocení: 2
10.12.20151s1f6ZkvPaMJ
Almost all of the things you point out hanpeps to be astonishingly legitimate and that makes me ponder why I hadn looked at this in this light previously. Your article truly did switch the light on for me personally as far as this particular subject goes. Nonetheless there is just one position I am not necessarily too comfy with so whilst I make an effort to reconcile that with the actual main idea of the position, allow me see what all the rest of your visitors have to say.Nicely done.
Hodnocení: 2
09.09.2015Jitka Březinová
Park s normálníma prolejzačkama, akorát za peníze. Děti to proběhnou za chvíli. Nesmí ale pršet nebo naopak svítit sluníčko, není se kde schovat. Také zvláštní představy o dětském jídle. Jediné pěkné jsou slámové sochy, ale taky si je člověk prohlédne za chvíli.
Hodnocení: 2
26.09.2013Andrea Černá
Park ve stylu jak vytáhnout z rodičů co nejvíce peněz, občerstvení ala fast food, parkoviště na louce, stačí, aby trochu zapršelo a atrakce jsou nepoužitelné - kluzké a pro děti nebezpečné. Vyplatí se přijet pokud pořádají nějakou mimořádnou akci a je pěkné počasí.
Hodnocení: 2
02.08.2011adela/ada
ve štastne zemmi se mi moc libilo a určite se tam rada jeste podivam
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

KERAMIKA RH a Penzion KERAMIKA - Děbolín

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Interaktivní naučná stezka Tichá a Dolní Šárka

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »