Rybí dům Chotěbuz


Ukázat na mapě +420 558 712 405        rybidum@centrum.cz  |  www.rybidum.cz
Rybí dům Chotěbuz
Rybí dům Chotěbuz, Zdroj:Rybí dům Chotěbuz, Zdroj:Rybí dům Chotěbuz, Zdroj:Rybí dům Chotěbuz, Zdroj:Rybí dům Chotěbuz, Zdroj:

Nevšední architektura, restaurace s rybími specialitami, možnost rybaření na místním rybníčku a především obří akvária, ve kterých se prohánějí sladkovodní ryby z našich řek a rybníků – to vše láká k návštěvě Rybího domu v Chotěbuzi!


Rybí dům se nachází v Chotěbuzi, nedaleko polských hranic. Jak již samotný název napovídá, vše se zde točí kolem ryb. V přízemí Rybího domu je umístěno 5 obřích akvárií se stálou výstavou sladkovodních ryb, kde můžete pozorovat ryby z našich řek a rybníků. Uvidíte zde kapry, štiky, sumce, jesetery, líny, amury, parmičky, cejny a další druhy ryb. Kromě obřích akvárií se zde nacházejí také malá akvária s méně známými druhy akvarijních rybek.

Po prohlídce tohoto vodního světa můžete vystoupat do prvního patra budovy, kde můžete posedět ve stylové restauraci a ochutnat některou z vynikajících rybích i jiných specialit. Rybí dům dále nabízí ubytování, prodejnu ryb a v případě pěkného počasí je možné využít venkovního posezení nebo si na přilehlém rybníčku zkusit ulovit pstruha.

Za zmínku stojí také samotná budova, která Vás upoutá nevšední architekturou. Její architektura zaujala také odborníky, když ji v roce 2006 odměnili 1. cenou za industriální stavbu roku.


Podrobné informace

Adresa: Karvinská 381, Chotěbuz,
GPS: 49.786052777777, 18.590386111111
tel.: +420 558 712 405
e-mail: rybidum@centrum.cz
web: www.rybidum.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

27.03.2017eva
Bude se v Rybim domě příští měšíc paílt čaroděhnice s akci, tak jako minule i s ohnostrojem?? Bylo to gajn a potřebujeme kartářku na výklad našich snů. Loni se mi všechny splily Děkuji Vám za akci máte to tam všechno hezké a milé těšíme se na pivko i rybičky:)
Hodnocení: 5
23.05.2014pája
Rybi dum nadhernej!! , maji tam plno krasnych ryb, kapry ale to jsou mackove velikanske akvarium, pak zelvy, rybicky malicke, rejnoky, pak nejake vodni jesterky nebo co to bylo muzete i nakrmit ryby, proste doporucuji jako vylet s detmi fakt krasne... vstupne neni drahe
Hodnocení: 5
30.10.2011Jana
Zrovna se dívám jestli nemají v Rybím domě opět nějakou akci,a chtěla bych okomentovat paní Martu. Nevím co jí nechutnalo mi chodíme minimálně jednou za měsíc a vše vždy bylo výtečné ,až někdy ,že jsme čekali z důvodu obsazenosti. Vždy se obsluha ptá jestli bylo vše v pořádku . my jsme spokojeni a budeme jezdit stále. Děkujem jim za krásné prostředí kde děti se vyřádí a opět se těšíme na jejich speciality. S pozdravem Jana
Hodnocení: 5
29.10.2011Marta
Prostředí příjemné,ovšem kuchyń mě zklamala.Před rokem jsme tam jedli,chutnalo.vícekráte už ne.
Hodnocení: 1
31.08.2010Lada
Moc krásné,akkvaria,restaurace,posezení.Chutné speciality. Díky.
Hodnocení: 5


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Ubytování v okolíKam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »