Pstruží farma Bělá


Ukázat na mapě 420 602 748 276        urad@obecbela.cz  |  www.obecbela.cz
Pstruží farma Bělá
Pstruží farma, Zdroj:Pstruží farma, Zdroj:Pstruží farma, Zdroj:

Pstruží farma nabízí příjemné posezení a relaxaci. V krásnem prostředí si návštěvník může vychutnat rybí pochoutky, které si může po zapůjčení prutu ulovit i sám.

Pstruží farma se nachází přibližně 1 km za obcí Bělá směrem na obec Závada. Prodej a provoz probíhá od 1. května do 28. září každou sobotu a neděli a každý státní svátek. Nákup je taky možný v sobotu a neděli před Štědrým dnem.


Podrobné informace

Adresa: Bělá 86, Bělá,
GPS: 49.9655, 18.152814
tel.: 420 602 748 276
e-mail: urad@obecbela.cz
web: www.obecbela.cz

Hodnocení


Jak se Vám líbilo ...

04.06.2017jan
kdy otvirate apecete pstruhy dekuji
Hodnocení: 0
18.04.2017Antonie Kotulová
Už se blíží první květen, moc se těším na otevření pstruží farmy I na manžele Chmelíkovy. V klídku a pohodě posedíme, pstroužci k jídlu venku příjdou vhod a co si jich nachytáme, to si odneseme.A když i já chytnu za 15 minut skoro 10 pstruhů, to už je co říct, chytne každý.Místa k sezení je hodně, majitel odvedl obrovský kus práce.Hájenka byla polozbořená. A že jsou někteří nespokojenci kteří všude chybičku hledají , to jsme my češi.Je tam hezký relax,
Hodnocení: 5
06.06.2016Petr
Dobrý čerstvý pstruh bohužel starý chleba a obsluha nepoužívá naěračky na zeleninu a zároveň má nalakované nehty.Jinak dobrý záměr.
Hodnocení: 3
22.05.2016Lucie
dnes jsme s přáteli navštívili pstruží farmu.Bylo nádherné slunečné počasí,obsluha velice příjemná a jelikož bylo docela narváno,jde vidět,že lidé si toto místo oblíbili a mají proč.Ryba byla vynikající,jen bych podotkla,že k takové lahůdce bych si představovala chleba čerstvý a ne asi 4 dny starý.Jinak jsme byli velice spokojení a určitě návštěvu zopakujem:-)Ale za to pečivo dávám bod dolů.
Hodnocení: 4
29.09.2015Dejvis
Můžu jen doporučit je tam nádherně!!!!
Hodnocení: 5
05.07.2015Elis
Ach jo, nevěřím svým očím, co tu někteří lidé píšou. Na pstruží farmu jezdíme s rodinou docela pravidelně a vždy jsme byli spokojení. Pan majitel je velmi přátelský, milý člověk, zavtipkuje, prohodí pár slov. Ano, je při těle, ale je velmi omezené a ubohé, že je to pro některé lidi, co zde píšou, směrodatné a vzhled pana majitele je pro ně hodnotící kriterium celé pstruží farmy (a to, že má v parném letním dni rozepnutou košili - opravdu je to tak závažné? Bože...). Farma se nachází v klidném a příjemném prostředí, je tam spousta místa k posezení, a to i ve stínu, takže se dá navštívit i v horkých letních dnech. Občerstvení je za přijatelné ceny, dobré pivečko a pečená ryba je opravdu výborná s trochou zeleniny a pečivem. Nerozumím výrokům některých lidí, kteří sem píšou, že pro jednoho je třeba objednat pstruhy dva, protože to jsou malé ryby. Ujasněme si jedno - pstruh nemůže být tak velký jako třeba kapr. Takže pstruhy tam pečou výborné, běžné velikosti a za dobrou cenu. Dále se tu objevují názory, že ryby se nachytají snadno a jsou předražené. Ano, je pravda, že normálně velké pstruhy (ne, jak jsem se zde dočetla prášky vyhnané ryby) lze nachytat víc než snadno, ale přátelé, proboha, je to přece pstruží farma, tak co jste čekali? Že si užijete hodiny sportovního rybaření a bude trvat bůh ví jak dlouho, než jich nachytáte dostatek? Ale to by vám zase vadilo, že to trvá příliš dlouho. Je to prostě místo, kam můžete přijet s dětmi, aby si to taky mohly zkusit. Jako blábol mi taky přijde tvrzení některých lidí, že za dvě ryby zaplatili přemrštěné ceny, apod. My jsme si nachytali dostatek a zaplatili jsme adekvátně k tomu množství. Rozhodně to bylo levnější než v obchodech a také máte jistotu, že ryba je čerstvá. Navíc vám ji vykuchají, 5Kč/ks, což mi přijde téměř zdarma. Každopádně pro celou naši rodinu je to příjemné místo, kam můžeme přijet, dát si skvělého pečeného pstruha a nachytat si pár dalších domů. Pane Chmelíku, některým lidem se nezavděčíte. Ať už jdou pstruzi nachytat rychle nebo pomalu, jsou velcí nebo malí, ať máte rozepnutou košili nebo ne. Pstruží farma je prostě nádherné místo a lovení pstruhů je pro nás a děti parádní zážitek.
Hodnocení: 5
09.06.2014Marta
Děkuji za krásné zážitky na pstruží farmě v Bělé, kterou jsme s manželem poprvé navštívili tuto sobotu. Byli jsme spokojeni se vším, co tato farma nabízí, taky počasí nemělo chybu. Určitě všem doporučuji !!!
Hodnocení: 5
09.06.2014Karel Krupa
Dobrý den z Bělé, vřelé doporučuji a věřím ,že se stanete stálými návštěvníky. S pozdravy Karel Krupa (starosta Bělé)
Hodnocení: 5
08.06.2014luboš
Ještě jsme tam nebyli,ale slyšeli že je to krasne chystáme se tam
Hodnocení: 0
03.09.2013Petra S.
Moc pěkné místo a skvělí pstruzi, letos v červnu jsem zde byla poprvé a chystáme se s přítelem na kolech ještě teď v září. Rybka mi moc chutnala i domácí štrúdl a pivečko taky bodlo. Takže určitě doporučuji!
Hodnocení: 4
23.07.2013Petra
Byli jsme tam tento víkend, maximální spokojenost. Vynikající jídlo (cena naprosto odpovídá kvalitě a množství, opravdu nic předraženého, jak píšou dole!!!!) v krásném prostředí, jako stvořeném na výlet s dětmi, nebo na cykloturistiku, nachytali jsme si ryby, vykuchali nám je, zabalili. Nebyl problém ani s hygienou, čisté (byť suché) WC , tekoucí voda na opláchnutí. Kousek dál je nádherné dětské hřiště s lanovou dráhou. Lidí tam byla fakt spousta, za naši hodinku udělali tak 40 objednávek, přesto jsem neměla pocit, že by tam bylo narváno a nebo že bychom nějak dlouho čekali, je to opravud velkorysé , nádherné místo, které se propaguje samo ! Ani v tuto dobu namjí své webovky, přesto si tam cestu našla spousta lidí.
Hodnocení: 5
26.06.2013Ja
Byli jsme tam o víkendu a vše bylo super. Ryba po objednání byla do pěti minut, zeleninová obloha byla v naprostém pořádku a celkem velká, nic nebylo oschlé, jak se psalo níže, citron nakrájený na měsíčky, vážně plná spokojenost. Při odchodu jsme si nachytali pár pstruhů, cena OK, za 5Kč za rybu je i vykuchají a očistí. Majitel je příjemný pán, co rád pomůže, hezky si povykládal s dcerkou, která byla z ryb nadšená, dostala od něj i dáreček.. Určitě doporučuji.
Hodnocení: 5
18.05.2013Jana
Jsem zděšena, co to tu čtu za některé bludy a dezinformace o Psrtuží farmě. Považuji se za náročného hosta a o Pstruží farmě pana Chmelíka mohu vyprávět jen to nejlepší. Pro nenažrané rozmazlence, kteří na talíři čekají místo pstruha velrybu a hodnotí člověka podle váhy to opravdu není vhodné prostředí, protože tam takoví lidé nepatří. Pan Chmelík je příjemný komunikativní člověk, který se ke každému hostu chová tak, jak se má správný hostitel chovat - slušně a s uctivostí. Tuhle lidskost postrádám v nejedné óbl restauraci. A že chodí v rozhalené košili? No a, frak by se k němu a k místu rozhodně nehodil. A nikdy nehodnotím člověka podle šatů. A nejezdí tam auta, takže další velké plus pro farmu. Všichni parkují na nedalekém parkovišti, které je v dostatečné vzdálenosti tak, aby nebyli hosté obtěžováni hlukem a smradem. A co kuchyně? Pstruh je vždy velice chutně připravený, obsluha je milá, pivo dobře chlazené a posezení v přírodě, kde neřve rádio, ale ptáci, je pravý balzám na duši. A pokud se Vám nebude chtít jen sedět, můžete se projít po krásném okolí nebo si vylovit vlastní rybu. My tam s celou rodinou jezdíme dost často a nemáme pocit, že bychom byli podváděni nebo okrádáni. Pro ty nespokojence s vážením ulovených pstruhů - jděte si radši do marketu vylovitz mrazáku jednoho promzlého chudáka pstruha doplněného vodou, aby splňoval uvedenou gramáž na obale.
Hodnocení: 5
15.05.2013marcezi
Letos už jedeme podruhé, skvělí pstruzi na mále, výborné pivečko, pak procházka po Bělé, no co dodat prostě super :-)
Hodnocení: 5
09.05.2013Jarda/Jerry
Ahoj. Byli jsme včera. Mile nás překvapilo příjemné prostředí i obsluha. Pstruzi na másle za dobrou cenu k tomu vychlazené pívo ;) Nakonec jsme si ještě nachytali ryby i domu. Určitě se vrátíme, letošní sezona teprve začíná !!!
Hodnocení: 4
29.04.2013Rauka
Perfektní, jezdíme tam už 5 let s rodinou a né jen jednou ročně :-). Perfektní rybky, okolí a vše co k tomu patří. Jsme maximálně spokojení.
Hodnocení: 5
30.09.2012Karel
Kdo chce psa bít hůl si najde....vzkaz těm nespokojeným,nikdo vás nenuti abyste kupovali malé ryby vše je na vašem rozhodnnuti.
Hodnocení: 5
28.09.2012jarmila
Paní Dano nedejte na recenze, zajděte se tam podívat a udělejte si názor sama. Byli jsme tam loni s dětma a moc se nám tam líbilo. Dneska se tam chystáme opět.
Hodnocení: 5
23.09.2012Radek
Výborné rybky, porce akorát, čekací doba max. 10 minut. Platí se za kus a ne za gramáž. Maximální spokojenost!
Hodnocení: 5
05.09.2012dana
ahoj.hodně jsem se těšila na návštěvu pstruží farmy na kterou mě chtěl manžel pozvat,ale po přečtení těchto recenzích tam určitě nepojedem.jsem hodně sklamaná a doufám,že to čte i ten 250kilový majitel s tou rozepnutou košilí.no fuj
Hodnocení: 0
15.08.2012David
Předražené pečené čudle s hodinovou čekací dobou. Kdo může raději se vyhněte tomuto místu nebo si zajeďte do Krnova.
Hodnocení: 0
29.07.2012Jiřka
byznys, byznys, byznys.. bohužel! Opečené rybky velikosti sardinek a ty na ulovení práškama vyhnané na velikost kapra. takže když si chcete s detma nalovit 4pstruhy pro rodinu, počítejte, že během 2minut vytáhnete čtyři 3/4kilové oranžové obludy, za které zaplatíte 500..nojono.Bohužel pokud si koupíte ty upečené, raději na každého člena rodiny kupte 2, protože každý má tak ca max.15gramů.To je zhovadilost co? Prostě nenažranost a lakotnost toho 250kilového majitele s věčně rozepnutou košilí je prostě k pláči. I pro děti.
Hodnocení: 0
17.06.2012Lenka
Velké zklamání. Chtěli jsme si dnes s přítelem udělat krásnou neděli, ale zažili jsme tak akorát zklamání na plné čáře. Vážili jsme na kole cestu v tomto úmorném horku asi 20 km a dočkali jsme se toho, že jsme se s paní na váze museli přít o to, kolik nám započítala za 2 malé ryby, které by stály maximálně 140 Kč. Nějakou záhadou jsme za ně dali 350 Kč a poté jsme zažili velice nepříjemný spor, kdy nás paní, u které jsme byli pár minut zpátky, přesvědčovala, že tohle by se jí stát nemohlo. Hnus hnus hnus. Dávejte si, lidi, pozor na své peníze. Myslela jsem, že tady zažiju pohodovou neděli bez problémů, ale že se bude šidit i tady? ... dlouho se tam neukážeme. Jsem celou touto farmou znechucena!
Hodnocení: 1
27.04.2012Irena
Už se na letošní sezónu těším, výlet na kole spojený s pstruží mňamkou a pivečkem v krásném prostředí...co dodat :-)
Hodnocení: 4
23.03.2011Tomas Prokop
Přijeďte prodávat na farmářské trhy www.farmarske-trhy-ostrava.cz ryby jsou zdravé a lidé o ně mají zájem.
Hodnocení: 0
20.09.2010martin kozlik
ahoj mate to super
Hodnocení: 1


Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »