Plavecký bazén Jablonec nad Nisou


Ukázat na mapě +420 483 319 328        kancelar@bazenjbc.cz  |  www.bazenjbc.cz
Plavecký bazén Jablonec nad Nisou
Plavecký bazén Jablonec nad Nisou, Zdroj: www.bazenjbc.czPlavecký bazén Jablonec nad Nisou, Zdroj: www.bazenjbc.czPlavecký bazén Jablonec nad Nisou, Zdroj: www.bazenjbc.czPlavecký bazén Jablonec nad Nisou, Zdroj: www.bazenjbc.czPlavecký bazén Jablonec nad Nisou, Zdroj: www.bazenjbc.cz


Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Bazén 25 m

Sportovní 25m bazén s osmi drahami využijí především vyznavači kondičního a sportovního plavání. Ovšem, že se zde najde místo i pro Vaše ratolesti snažící se o svá první opravdová tempa. Pro milovníky skoků do vody z bloků je pro tuto aktivitu vyčleňena tzv. "hluboká" strana bazénu s hloubkou 1,6 m. postupně se snižující dno jde na druhé straně na "pouhých" 110 cm, tam by se dobře zalomená šipka nemusela zcela vyplatit.To vše ve vodě ohřívané na komfortních 27 °C.

Bazén atrakcí

Bazén atrakcí, neboli rekreační bazén je společně se dvěma tobogány hlavním lákadlem pro návštěvníky našeho bazénu. Najdete zde umělé vlnobití, masážní lavici, vodní clonu a také největší hit, kterým je dravá řeka. Ta patří díky mohutné síle šesti vodních trysek mezi absolutní špičku v České republice.

Dalším lákadlem rekreačho bazénu jsou dvě vířivky z nichž každá pojme až šest osob.  Voda ve vířivkách je ohřívána na maximální hranici, kterou pro tuto kategorii bazénů stanoví vyhláška a to 32 °C.

Tobogány

Tobogány patří k neodmyslitelně k vybavenosti každého pořádného aquaparku. V Jablonci se můžeme pochlubit hned dvěma "kousky". Žlutý tobogán s délkou 82 metrů Vám nabídne "krotčí" dlouhou jízdu s několika nečekanými zatáčkami a jedním parádním zrychlením zakončenou hupsnutím do vody hluboké 1,15m.

Jízda na červeném turbotobogánu je třešničkou na dortu pro tobogánové labužníky. Hned po úvodní zatáčce Vás čeká opavdový let, kdy lze dosáhnout rychlosti až kolem 60 km/h, který vám vyplaví adrenalin až k uším, aby jste opět nabrali dech teprve při zastavení v dojezdovém korytu této nevinně vyhlížející "klouzačky".

Dětský bazén

Nejmenší návštěvníci bazénu mohou provozovat vodní hrátky v děském bazénu s brouzdalištěm, chrličem a vodním hřibem. Voda v tomto bazénu je chemicky ošetřovaná s ohledem na citlivou dětskou pokožku, určen je výhradně dětem do 10-ti let a je ohříván na komfortních 28 °C.

Vodních radovánek v dětském bazénu si můžete užívat až do doby 15-ti minut před zavírací hodinou. To znamená v pondělí až sobotu do 21:15 hodin, v neděli a státní svátky do 19:45 hodin.

V dětském bazénu rovněž probíhá plavecká výuka a kurzy, během nichž je dětský bazén pro veřejnost uzavřen

Sluneční louka

V letních měsících je návštěvníkům k dispozici sluneční louka. Zde vám nabízíme nerušené posezení či poležení v klidném prostředí naší zahrady. Zákazníkům je zde k dispozici malý bazén, lehátka na opalování, volné WiFi připojení k internetu, slunečníky a samozřejmě sprchy.


Podrobné informace

Adresa: Svatopluka Čecha 4204/80, Jablonec nad Nisou,
GPS: 50.731989166666, 15.177608055555
tel.: +420 483 319 328
e-mail: kancelar@bazenjbc.cz
web: www.bazenjbc.cz

Hodnocení


Plavecký bazén Jablonec nad Nisou - kurzy a kroužky

Jak se Vám líbilo ...

Vložte Vaše hodnocení


Jméno / přezdívka
Váš e-mail
Text
Hodnocení                            
Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


Kontrolní kod


Vyberte si
své město:
Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

Kurzy a kroužky

Divadlo Radost Brno - Jen počkej, hlemýždi!

Přehled kurzů a kroužků

Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

Tábory a pobyty

Muzeum Bojkovska, Bojkovice

Nabídka táborů a pobytů

Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

  Školní exkurze a výlety

  Výběr školních exkurzí a výletů

  Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

  Poslední komentáře ...

  Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

  Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

  Hmatová stezka bez bot v Brně

  ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

  Horská chata Třeštík

  Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

  Táborová osada Miličín

  Super tabor

  Zobrazit další příspěvky »