Penzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou


Ukázat na mapě  info@uko.cz  |  www.uko.cz
Penzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou
Penzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Zdroj: www.uko.czPenzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Zdroj: www.uko.czPenzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Zdroj: www.uko.czPenzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Zdroj: www.uko.czPenzion UKO - Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Zdroj: www.uko.cz

V penzionu Uko se snažíme vytvořit prostředí přátelské k dětem, specializujeme hlavně na rodiny s dětmi - od nejmenších až po ty odrůstající. Snažíme se Vám připravit příjemné prostředí tak, aby jste se u nás cítili jako doma.


  Snídaně podávaná v naší nekuřácké restauraci formou švédského stolu zahrnuje stravu vhodnou i pro děti od 2 let (jogurty, mléko, džusy, med, sýry, cereální lupínky, šunka, vajíčka, čerstvé pečivo, koláče). Na jídelním lístku je široká nabídka dětských jídel. Aby se děti cítily u stolu pohodlně, mohou sedět na dětských židličkách (celkem 8). Pro malé, ještě nechodící děti máme v restauraci připravenou dětskou síťovou ohrádku s hračkami.

  Součástí restaurace je dětský koutek, ve kterém se děti mohou věnovat vlastní zábavě. Děti zde v pohádkovém prostředí mohou tvořit, hrát si, sledovat TV nebo se válet ve vypolstrovaném koutku. K dispozici jsou: stolek a židličky, pastelky, omalovánky, truhla plná hraček - plyšáčci, panenky, kočárek, kostky a dřevěné koleje s mašinkami (skládačka), válecí koutek - matrace s polštářky, dětská TV s DVD, DVD s pohádkami, hračky pro nejmenší - miminka. Na stěnách jsou namalovány pohádkové motivy z příběhů medvídka Pú.

  Další součástí restaurace jsou bowlingové dráhy, kde jsme též pamatovali na děti a připravili jsme pro ně dětskou dráhu, která je mírně šikmá a nemá kanály, takže každé dítě má možnost shodit alespoň 1 kuželku. Stěna u dětské dráhy je stejně jako v dětském koutku ozdobena motivy medvídka Pú.


  Podrobné informace

  Adresa: Bedřichov 300, Bedřichov,
  GPS: 50.7868777777, 15.1523388888
  e-mail: info@uko.cz
  web: www.uko.cz

  Hodnocení


  Jak se Vám líbilo ...

  06.05.2016JItka křupalova
  Dobrý den. Chtěla bych se informovat ohledně možnosti ubytování a stravy na cca týden kdykoliv v období 9. - 24.7. 2016 pro čtyřčlennou rodinu - 2 dospělí a děti - 7 + 13 let. Děkuji Křupalova.
  Hodnocení: 0
  11.01.2015Recepce UKO
  Vážený pane Polák, děkujeme Vám za Váš zájem o ubytování v našem penzionu. Ve Vámi poptávaném termínu máme bohužel plně obsazeno. Děkuji za pochopení
  Hodnocení: 5
  09.01.2015Radek Polak
  Dobry den .Chtel bych poptat cenu ubytovani pro 4rodiny s detmi od 16.1.do 18.1. Rodiny by byli : 3 * 2+2 1 * 3+2 Deti od 3 do 11 let. Jestli je moznost polopenze? Dekuji za info a odpoved. S pozdravem Polak.
  Hodnocení: 0


  Vložte Vaše hodnocení


  Jméno / přezdívka
  Váš e-mail
  Text
  Hodnocení                            
  Přidělte body, tzn. 1 = nejnižší, 5 = nejvyšší hodnocení


  Kontrolní kod


  Vyberte si
  své město:
  Do políčka začněte psát hledaný název města nebo oblasti, interaktivní našeptávač Vám pak pomůže provést volbu.  Ubytování v okolí


  Chata Muhu - Jindřichov

  Chata Muhu - Jindřichov

  Lučany nad Nisou
  Kam s dětmi do dinoparku10 tipů na návštěvu pohádkových místKam s dětmi na hrad? Určitě tam, kde jsou strašidla!Kam s dětmi, když prší a je nevlídno?Přeneste se blíže ke hvězdám v jedné z našich hvězdáren!Zábavní parky a hřiště pod střechouDětské lyžařské parky aneb kam s dětmi na lyže ...Tip na výlet s dětmi: Nostalgické jízdy historickými vlaky

  Kurzy a kroužky

  Přehled kurzů a kroužků

  Na Jedtesdetmi.cz najdete kroužky a aktivity pro děti rozdělené podle zaměření a také podle místa, kde se konají.

  Tábory a pobyty

  Grevin_Interiors_Politicians_male.jpg

  Nabídka táborů a pobytů

  Přehled táborů, příměstský táborů a rodinných pobytů v ČR. Tábory a pobyty jsou přehledně uspořádané podle období a podle místa konání.

   Školní exkurze a výlety

   Veselý Kopec - Veselokopecký jarmark

   Výběr školních exkurzí a výletů

   Přehled školních výletů, školních exkurzí a výukových programů pro mateřské, základní i střední školy v ČR.

   Poslední komentáře ...

   Pohádková rezervace v Hořicích na Šumavě

   Byli jsme již po druhé protože se nám moc líbilo,před dvěma lety Brouček Kakadík...

   Hmatová stezka bez bot v Brně

   ta už dávno není,je zarostlá,kdo neví kde byla,tak ji už nenajde...

   Horská chata Třeštík

   Dobrý den ctěl bych se zeptat na možnost ubytování z 28.7 na 29.7 popřípadě do 30.7...

   Táborová osada Miličín

   Super tabor

   Zobrazit další příspěvky »